Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diversen (12x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

Lot zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat

Bronzen triptychon ikoon
Resultaat: 80 EUR

Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot 1852
Startprijs 440 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...

Witgouden armband met diamant
Startprijs 500 EUR

Elegante witgouden armband, 750/000, met diamant. Fijne witgouden armband met aan de bovenzijde een witgouden element bewerkt met een rozet met zijstukken. bezet met diverse briljant geslepen diamant...

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 50 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.

Gouden oorknoppen
Resultaat: 75 EUR

Fijne geelgouden oorknopjes, 585/000, met een klein singlecut diamantje in een royale witgouden zetkast, ø oorknop 4,5 mm. Klein deukje in één oorknop. Verder in goede staat.

Chinese vaas, Keizer geel
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

4x Antiek gereedschap
Startprijs 140 EUR

Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

9x Antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tin, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met wit opaal
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, witte opalen bolletjes, ø 7 mm. In goede staat

2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

Perzisch kleed, 173 x 112 cm
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.

Antieke tantalus, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen zakkroonluchter
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.

Antiquarisch boek 1908
Resultaat: 40 EUR

Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

2xVazen met zilveren rand
Startprijs 45 EUR

Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat

Antieke ingelegde luit, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.

2x Tapijt, 85 x 63 cm / 97 x 70 cm
Startprijs 70 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...

Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Startprijs 550 EUR

Grote peervormige zilveren broche, 925/000, bezet met licht blauwe zirkonen in diverse slijpvormen en een hoefijzervorm bezet met diverse rond gefacetteerde gekleurde edelstenen. 55x66mm, ca 46,2 gram...

Zilveren jat
Startprijs 120 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat

Rozenkwarts collier met goud
Startprijs 125 EUR

Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...

Zilveren hanger en oorclips barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat