Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Empire pendule, 1820 3639
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR
Verkocht
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x) 6030
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)

Resultaat:

350 EUR

Zilveren choker met citrien en zirconia 907
Zilveren choker met citrien en zirconia
Startprijs 75 EUR
4 Zilveren sieraden Egypte 920
4 Zilveren sieraden Egypte
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antiek tafelklokje, 1900 3656
Antiek tafelklokje, 1900

Resultaat:

45 EUR

Zilveren armband filigrain 924
Zilveren armband filigrain
Startprijs 35 EUR
Gouden broche met camee 937
Gouden broche met camee
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Franse kolompendule, Louis Philippe 3673
Franse kolompendule, Louis Philippe

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw 6047
2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Chris Overbeeke, Konijnen familie 1469
Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw 4000
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
C. Briels, Surrealistische figuur 1486
C. Briels, Surrealistische figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kersen Biedermeier secretaire, 1830 4017
Kersen Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat:

500 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900 2006
Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 800 EUR
Duitse vitrinekast, 1840 4034
Duitse vitrinekast, 1840
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Schildpad lepeldoos 2023
Schildpad lepeldoos

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Mahonie kuifkast 1860 4051
Mahonie kuifkast 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 954
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

35 EUR

Antieke Engelse vitrinekast 4068
Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin 1001
Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin
Startprijs 1.500 EUR
Oude Dresden lamp 6064
Oude Dresden lamp
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

H.E. Rademaker, Panoramisch landschap 1018
H.E. Rademaker, Panoramisch landschap
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Biedermeier halspiegel, 1830 4081
Biedermeier halspiegel, 1830

Resultaat:

150 EUR