Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Majolica Jugendstil tableau 6513
Majolica Jugendstil tableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6515
Antieke Jugendstil rookverdrijver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6516
Lot Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6517
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein /aardewerk 6518
Lot oud/antiek porselein /aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6519
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden 6x 6520
Lot Japanse Imari borden 6x

Resultaat:

30 EUR

Majolica rozensteker+schaal 6521
Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 35 EUR
Verkocht
4x Delfts blauw 6522
4x Delfts blauw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6523
Lot Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Perzische kruik 6524
Perzische kruik

Resultaat:

40 EUR

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw 6525
Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 280 EUR
Verkocht
2x Chinese blauwe potten 6526
2x Chinese blauwe potten

Resultaat:

110 EUR

2x Oude Chinese dekselpotten 6527
2x Oude Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR
Chinese gemberpot 6528
Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6x Antieke Petrus Regout kastkommen 6529
6x Antieke Petrus Regout kastkommen

Resultaat:

80 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6530
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tete a tete theeset, 19e eeuw 6531
Tete a tete theeset, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

2x Japanse Imari borden 6532
2x Japanse Imari borden
Startprijs 55 EUR
Verkocht
2x Chinese gemberpotten 6533
2x Chinese gemberpotten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten 6534
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten

Resultaat:

10 EUR

6x Familie Rose borden, 18e eeuw 6535
6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
7x Antiek Engels keramiek 6536
7x Antiek Engels keramiek

Resultaat:

45 EUR

Chinese Familie Rose theepot, 1900 6537
Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 35 EUR