19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke zilveren kledingborstel, 833/000, ovaaL model met glad zilveren bovenkant met dubbele filetrand. deuk in. MT.: Firma Dahlia Amsterdam. Grootte11x8,5cm. In goede staat
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw
Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gram.
Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.