Twee vergulde broches, één broche uit 2 in elkaar gemaakte ovale ringen versierd met parel en blauwe steentjes en één staafbroche met geruwde bewerking versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.