Antieke Duitse Neo Gotische bronzen olielamp in de vorm van een leeuw. Gemerkt G. Leykauf Nürnberg. Afmeting: 8,5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws schildpad etui met parelmoer inleg en monogram. Afmeting: 2 x 7 x 14 cm. In goede staat.
Twee beton gegoten tuinbeelden in bloempotvorm met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 36 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tafel ikoon. Regina Coeli. Afmeting: 14,5 x 11 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Blauw porseleinen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.