Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Afrikaanse maskers
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Afrikaanse houtgesneden maskers met schelpen. Afmeting: 64 - 67 cm. In goede staat.

Antieke koperen tafellamp, 30-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen bewerkte tafellamp. Circa 1930. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antieke bronzen olielamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Neo Gotische bronzen olielamp in de vorm van een leeuw. Gemerkt G. Leykauf Nürnberg. Afmeting: 8,5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Oosterse ceremonie dolken
Startprijs 60 EUR

Twee decoratieve Oosterse bronzen ceremonie dolken met natuursteen en glazen stenen. Tibet. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.

2 Cassettes met Engels visbestek
Resultaat: 70 EUR

Twee cassettes met Engels visbestek met benen heft en plated lemmet. Eén 6 persoons couvert en een 8 persoonscouvert met serveerbestek. In goede staat

Chinees bordspel
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.

8x Schoolplaten
Startprijs 100 EUR

Acht grote Hollandse schoolplaten op rol. 30-er/60-er Jaren. Bestaande uit: Europa schoolkaart, G. Prop, W.J. Thieme NV Zuthpen, vierde druk, afmeting: 170 x 198 cm + Nieuwe wandkaart van Europa, vijf...

Antieke hoedendoos+stempels
Resultaat: 40 EUR

Antieke Enschedese hoedendoos + vier houten behangstempels. Circa 1900. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.

Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Schildpad etui, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws schildpad etui met parelmoer inleg en monogram. Afmeting: 2 x 7 x 14 cm. In goede staat.

2x Betonnen tuinbeelden
Resultaat: 110 EUR

Twee beton gegoten tuinbeelden in bloempotvorm met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 36 cm ø. In goede staat.

2 Dozen domino stenen
Resultaat: 35 EUR

Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Lot blakers 7x
Startprijs 100 EUR

Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Staande lamp met 4 glazen bollen
Resultaat: 350 EUR

70er Jaren-stijl staande lamp met chrome en vier glazen bollen. Afmeting: 90 x 60 cm ø. In goede staat.

Oude verlichte/draaiende globe
Resultaat: 80 EUR

Oude verlichte en draaiende globes. Door Scan Globe AIS Kopenhagen 1972. Afmeting: 50 x 35 cm ø. In goede staat.

Bronzen tafel ikoon, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen tafel ikoon. Regina Coeli. Afmeting: 14,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Antieke wijwaterbakjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Wandbak + plated plaquettes
Startprijs 60 EUR

Art Deco wandbak met plated plaquettes. Circa 1925. Afmeting: 18 x 30 x 10 cm. In goede staat.

2x Boekensteunen, Olifant
Resultaat: 70 EUR

Twee oude tropisch houten boekensteunen met Indische olifanten en been. Tanden missen. Breuklijnen. Afmeting: 18 x 21 x 11 cm. In redelijke staat.

Antiek borstelkastje, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Tinnen figuren etc.
Startprijs 30 EUR

Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Doos diversen oud/antiek
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Bureaulamp + koper, porselein, plated etc. Afmeting: 20 x 48 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

Blauw porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Blauw porseleinen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.