Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Afrikaanse maskers 2269
2x Afrikaanse maskers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke koperen tafellamp, 30-er jaren 2270
Antieke koperen tafellamp, 30-er jaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bronzen olielamp 2271
Antieke bronzen olielamp

Resultaat:

90 EUR

2x Oosterse ceremonie dolken 2272
2x Oosterse ceremonie dolken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Cassettes met Engels visbestek 2273
2 Cassettes met Engels visbestek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees bordspel 2274
Chinees bordspel

Resultaat:

50 EUR

8x Schoolplaten 2275
8x Schoolplaten
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke hoedendoos+stempels 2276
Antieke hoedendoos+stempels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw 2277
Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schildpad etui, 19e eeuw 2278
Schildpad etui, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x  Betonnen tuinbeelden 2279
2x Betonnen tuinbeelden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Dozen domino stenen 2280
2 Dozen domino stenen

Resultaat:

35 EUR

Lot blakers 7x 2281
Lot blakers 7x
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Staande lamp met 4 glazen bollen 2282
Staande lamp met 4 glazen bollen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude verlichte/draaiende globe 2283
Oude verlichte/draaiende globe

Resultaat:

80 EUR

Bronzen tafel ikoon, 19e eeuw 2284
Bronzen tafel ikoon, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Antieke wijwaterbakjes 2285
2x Antieke wijwaterbakjes
Startprijs 40 EUR
Wandbak + plated plaquettes 2286
Wandbak + plated plaquettes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Boekensteunen, Olifant 2287
2x Boekensteunen, Olifant

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek borstelkastje, 1900 2288
Antiek borstelkastje, 1900

Resultaat:

90 EUR

Tinnen figuren etc. 2289
Tinnen figuren etc.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Doos diversen oud/antiek 2290
Doos diversen oud/antiek

Resultaat:

25 EUR

Staande lamp, 1940 2291
Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Blauw porseleinen tafellamp 2292
Blauw porseleinen tafellamp

Resultaat:

30 EUR