Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote goudkleurige engel 2317
Grote goudkleurige engel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke theeketel op comfoor+inktstel 2318
Antieke theeketel op comfoor+inktstel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oud Chinees bronzen offerschaaltje 2319
Oud Chinees bronzen offerschaaltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Art Deco vis 2320
Art Deco vis

Resultaat:

50 EUR

3x Oude messing fotolijsten 2321
3x Oude messing fotolijsten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A'damse Taxi lichtbak, 1960 2322
A'damse Taxi lichtbak, 1960

Resultaat:

120 EUR

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos 2323
18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startprijs 100 EUR
2x Oude miniaturen 2324
2x Oude miniaturen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Taartschaal op voet, 1920 2325
Taartschaal op voet, 1920

Resultaat:

30 EUR

Oude bierreclame Beauregard 2326
Oude bierreclame Beauregard
Startprijs 50 EUR
2x Boekjes Oldtimers 2327
2x Boekjes Oldtimers
Startprijs 60 EUR
4x Oud bakeliet 2328
4x Oud bakeliet
Startprijs 50 EUR
5x Oude blikken buttons 2329
5x Oude blikken buttons
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Emaille miniatuurboekje Berlijn 2330
Emaille miniatuurboekje Berlijn

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud spiegelglazen reclamebord 2331
Oud spiegelglazen reclamebord

Resultaat:

40 EUR

Groot lot zilvertin 2332
Groot lot zilvertin
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Japans, divers 2333
3x Japans, divers

Resultaat:

39 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlamp, 1900 2334
2x Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

30 EUR

2x oude/antieke notenkrakers 2335
2x oude/antieke notenkrakers
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Oude agaat dekseldoos 2336
Oude agaat dekseldoos

Resultaat:

50 EUR

2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw 2337
2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw
Startprijs 60 EUR
3x Oude/antieke Oosterse figuren 2338
3x Oude/antieke Oosterse figuren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Messing kraagkandelaren 2339
2 Messing kraagkandelaren

Resultaat:

55 EUR

Antiek dekselkompas, 1900 2340
Antiek dekselkompas, 1900
Startprijs 40 EUR