Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke aktentas, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Japanse trekpot (gietijzer)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Japans cloisonne
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud/antiek Japans cloisonne. Bestaande uit: Twee vazen en één bloempot. Florale decors. Afmeting: 7 - 19 cm. In goede staat.

Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

Aansteker sigaar + houder
Resultaat: 50 EUR

Eén oude aparte aansteker in sigaarvorm + één antieke plated sigarenhouder met putti etc. Circa 1900. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 50 EUR

Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....

4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 40 EUR

Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Blikken sigarendispenser, 1930
Resultaat: 90 EUR

Blikken sigarendispenser. Made in Germany D.R.G.M. Circa 1930. Functioneert. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

2x Italiaanse marmeren vazen
Startprijs 80 EUR

Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

Gietijzeren raderboot New York
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

3x Oud divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud divers. Bestaande uit: Plated wijnkoeler, koper geslagen mand, keramieken dekseldoos met vossenjacht decor Copeland Spode. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 30 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Neo Renaissance bronzen vijzel, 1900
Resultaat: 85 EUR

Neo Renaissance bronzen vijzel met stamper. Circa 1900. Afmeting: 10 - 13,5 cm ø. In goede staat.

Antieke stereokijker + kaarten, 1910
Startprijs 120 EUR

Antieke beukenhouten stereokijker met doos vol diverse kaarten. Circa 1910. Onder andere: boeren oorlog, Zuid Afrika. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Obelisk
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Imitatie schildpad schild met gravering
Resultaat: 50 EUR

Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.

Tinnen koffieset op tablet
Resultaat: 40 EUR

Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stoof (zonder ketel)
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.

Oud/antiek kruideniersblik, 1915
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik. Circa 1915. Pudding fabriek A.J. Polak Groningen. Scharnieren defect. Afmeting: 30 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Resultaat: 35 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

Corpus Christi, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroege houtgestoken Corpus Christi. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.