Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke aktentas, 1920 2341
Antieke aktentas, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Japanse trekpot (gietijzer) 2342
Antieke Japanse trekpot (gietijzer)

Resultaat:

35 EUR

3 Delen oud/antiek Japans cloisonne 2343
3 Delen oud/antiek Japans cloisonne
Startprijs 50 EUR
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930 2344
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Startprijs 50 EUR
Antieke Japanse bloempot, 1900 2345
Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Aansteker sigaar + houder 2346
Aansteker sigaar + houder

Resultaat:

50 EUR

4x Antieke gelithografeerde dozen 2347
4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 50 EUR
4x Reclame affiches 1930-1960 2348
4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 40 EUR
Oude blikken kaleidoscoop 2349
Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Blikken sigarendispenser, 1930 2350
Blikken sigarendispenser, 1930

Resultaat:

90 EUR

2x Italiaanse marmeren vazen 2351
2x Italiaanse marmeren vazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gietijzeren raderboot New York 2352
Gietijzeren raderboot New York

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Oud divers 2353
3x Oud divers

Resultaat:

50 EUR

2x Oude wandblakers 2354
2x Oude wandblakers
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Neo Renaissance bronzen vijzel, 1900 2355
Neo Renaissance bronzen vijzel, 1900

Resultaat:

85 EUR

Antieke stereokijker + kaarten, 1910 2356
Antieke stereokijker + kaarten, 1910
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Obelisk 2357
Obelisk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Imitatie schildpad schild met gravering 2358
Imitatie schildpad schild met gravering

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tinnen koffieset op tablet 2359
Tinnen koffieset op tablet

Resultaat:

40 EUR

2x Vergulde wandkandelaren, 1900 2360
2x Vergulde wandkandelaren, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
19e Eeuwse stoof (zonder ketel) 2361
19e Eeuwse stoof (zonder ketel)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oud/antiek kruideniersblik, 1915 2362
Oud/antiek kruideniersblik, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antiek kopergeslagen 2363
2x Antiek kopergeslagen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Corpus Christi, 17e - 18e eeuw 2364
Corpus Christi, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR