Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude meerschuim tabakspijp
Startprijs 50 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3x Antieke sloten
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

4x Oude Duitse affiche
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Dick und Doof in der Schule + Tarzan auf der Schatzinsel + Rififi in Stockholm + Diamanten rand. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke messing microscoop in kist
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.

Halssierraad+dekseldoosje
Startprijs 60 EUR

Oosterse handbeschilderde dekseldoos met figuren decor + wit metalen bewerkt sieraad. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Oude Pennenlegger+briefopener
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Jugendstil dienbladen met florale gedecoreerde keramieken tablets. Circa 1915. Eén handgreep los bij. Afmeting: 48 - 52 cm. In goede staat.

2x Antieke gietijzeren deur rasters
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke gietijzeren deur rasters. Afmeting: 90 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans spijkerbeeld
Resultaat: 60 EUR

Oud Afrikaans spijkerbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Oosterse tablet met intarsia
Startprijs 120 EUR

Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.

Antieke 5-delige tinnen koffie/theeset
Startprijs 75 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tinnen koffie/theeset. Vijf-delig. Gemerkt Gerhadri & Co Lüdenscheid. Afmeting: 13 - 49 cm. In goede staat.

2x Messing hanglampjes etc.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke vergulde messing wandlampen met engelen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 11 x 14,5 cm. En een bronzen kandelaar met vrouwelijke figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

3x Cloisonne vaasjes
Resultaat: 105 EUR

Drie oude/antieke Jugendstil cloisonne vaasjes met waterlissen decor. Bloem bodemmerk. Afmeting: 9 - 17,5 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco inktpot, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Art Deco inktpot. Duitsland W.M.F. Circa 1920. Afmeting: 5 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Oude Japanse lakwerk plantenbak
Resultaat: 50 EUR

Oude Japanse houten lakwerk plantenbak met messing handvaten, parelmoer-inleg en zinken binnenbak. Afmeting: 30 x 30 x 29 cm. In goede staat.

2x Antieke spaarpotjes, 1930
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing spaarpotjes. Gemerkt Nemi. Circa 1930. Bestaande uit: Melkkanvorm + hondenhut met hond, met opschrift Hector waeckt. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Oud Chinees glazen sierscherm
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees glazen sierscherm met gespannen zijde achter glas. Geschenk van ambassadeur China voor Malta Liu Zhengxiu. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse cloisonne vaas met salamander decor. Circa 1900. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In goede staat.

Antieke opaline olielamp
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke beschilderde opaline glazen olielamp met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2x geëmailleerde auto-landen emblemen
Startprijs 80 EUR

Twee 50er jaren geëmailleerde koperen autolanden emblemen. Frankrijk en Zwitserland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Plated champagne-set
Resultaat: 35 EUR

Vier oude plated champagne coups Beyca Spain, met daarbij een chrome champagne koeler. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 77 cm. In goede staat.

Antieke eventjesveel bakvorm
Resultaat: 50 EUR

Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.