Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude meerschuim tabakspijp 2365
Oude meerschuim tabakspijp
Startprijs 50 EUR
7 Delen oude camera's, 20e eeuw 2366
7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi 2367
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR
3x Antieke sloten 2368
3x Antieke sloten
Startprijs 120 EUR
4x Oude Duitse affiche 2369
4x Oude Duitse affiche
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke messing microscoop in kist 2370
Antieke messing microscoop in kist

Resultaat:

180 EUR

Halssierraad+dekseldoosje 2371
Halssierraad+dekseldoosje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oude Pennenlegger+briefopener 2372
Oude Pennenlegger+briefopener

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke dienbladen 2373
2x Antieke dienbladen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke gietijzeren deur rasters 2374
2x Antieke gietijzeren deur rasters

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oud Afrikaans spijkerbeeld 2375
Oud Afrikaans spijkerbeeld

Resultaat:

60 EUR

Oosterse tablet met intarsia 2376
Oosterse tablet met intarsia
Startprijs 120 EUR
Antieke 5-delige tinnen koffie/theeset 2377
Antieke 5-delige tinnen koffie/theeset
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2x Messing hanglampjes etc. 2378
2x Messing hanglampjes etc.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Cloisonne vaasjes 2379
3x Cloisonne vaasjes

Resultaat:

105 EUR

Antieke Art Deco inktpot, 1920 2380
Antieke Art Deco inktpot, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oude Japanse lakwerk plantenbak 2381
Oude Japanse lakwerk plantenbak

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke spaarpotjes, 1930 2382
2x Antieke spaarpotjes, 1930
Startprijs 50 EUR
Oud Chinees glazen sierscherm 2383
Oud Chinees glazen sierscherm
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900 2384
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke opaline olielamp 2385
Antieke opaline olielamp

Resultaat:

50 EUR

2x geëmailleerde auto-landen emblemen 2386
2x geëmailleerde auto-landen emblemen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Plated champagne-set 2387
Plated champagne-set

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke eventjesveel bakvorm 2388
Antieke eventjesveel bakvorm

Resultaat:

50 EUR