Zilveren choker, 925/000, met een v-vormig middenstuk me geoxideerd en vergulde stukken bezet met markesiet. 39-42 cm. ca 12,4 gram. In goede staat
Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen vaas met landschappen en goud decor. Circa 1900. Gemerkt Noritake. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse notenhouten gestoken schaarstoelen met vrouwenkoppen, leeuwenkoppen en fratzen. Neo Renaissance. Afmeting: 98 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten secretaire met bijpassende stoel. Secretaire heeft acht lades, snijwerk en onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 126 x 127 x 63 cm. In goede staat.
Geelgouden schakelarmband, 750/000, met amethist. Armband met ovale opengewerkte schakels en 7 schakels met een smaragd geslepen amethist, 7x9mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 10 mm, len...
18e Eeuwse Noord-Duitse vurenhouten gestoken dekenkist met sleevoeten. Ook wel genaamd Kufen-füsse. Met originele bierverf. Afmeting: 75 x 145 x 70 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Vertiko kast met snekken. Circa 1900. Met origineel messing beslag. Afmeting: 136 x 98 x 47 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
Duitse Jugendstil glazen ovale schaal met dansende kinderen decor. Circa 1915. Fachschule Schönau. Adolf Bekcert. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met parel, ø 8 mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal gecontourneerd model op een ovale voet met gelobde bewerking, geplaatst op een houten basement met aculadevorm. De deksel is voorzien van een knop in de vorm van een...
835/000 Zilveren roomlepel gegraveerde ovale bak en gegraveerde gecontourneerde steel met staande eikel. Mr. J. Schijfsma - Sneek. Annno 1914. Circa: 16 gr. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde glazen Jugendstil vaas. Tiroler huis in bergen decor. Circa 1915. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Collier met zilveren stukjes en versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Witgouden staafbroche, 585/000, met parel en steentjes. Broche uit 3 staven versprongen van elkaar voorzien van een cultive parel, ø 5,5mm, en 2 kleine steentjes. lengte 58 mm. ca 3,1 gram. In goede s...
Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Vergulde19e eeuwse spiegel met kroon. Frankrijk, circa 1850. Afmeting: 85 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten spiegel met console. Circa 1880. Afmeting: 220 x 86 x 32 cm. In goede staat.
Zilveren lepelvaasje, 835/000, voorzien van gravure Marie, met 9 zilveren lepels en diverse plated lepels met o.a. apostelen. Zilvergewicht ca 180 gram.
Delfts blauw handbeschilderd gesigneerd lepelvaasje met 835/000 zilveren bovenrand. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En vijf stuks 835/000 zilveren lepeltjes met provinciewapens en bakken ...
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.
Heren horloge Timecode, chronograaf met een geioniseerde band en kast, Nieuw in doos.
Goudkleurige spiegel naar antiek voorbeeld, met vrouwen medaillon. 21e Eeuw. Rococo-stijl. Composiet. Afmeting: 175 x 53 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren sieraden, 925/000, met 2 armbanden en een enkelbandje versierd met bollen en dolfijnen. totaal ca 14,5 gram. In goede staat
Vier zilveren ringen, 925/000, een brde ring met rijen met robijn, smaragd en saffier, ø 63, een brede ring met 4 ovaal gefacetteerde robijnen, ø66, een rijring met 5 ovaal gefacetteerde robijnen, ø 6...
Prachtige zilveren strooier, vierkant gecontourneerd model met ingesprongen hoeken. de strooidop is voorzien van een gezaagd floraal patroon en bekroond met een knop. 800/000. 7x7x18cm. ca 224 gram. I...
Lot met 5 geelgouden bedels, 585/000, kleine modellen met een hartje, een kinderwagen, dolfijn, beer en een scapulier. 7-10 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met groen kwarts.Ring met grote vierkant gecontourneerde kop versierd met graveerwerk en bezet met 5 cabouchon geslepen groene kwartsen. ø kop 21x18mm. ø 56, ca 4,0 gram. In ...
Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren ringen, met lapis lazuli, opaal en een blauwe glassteen. totaal ca 26,1 gram. In goede staat
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Collier van parels, ø8 mm, en nefriet, ø 3mm, bevestigd aan een gouden hanger, tevens sluiting met een bol van kleine pareltjes. ø 2 cm. lengte 38 cm. In goede staat
18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
Antieke zilveren kledingborstel, 833/000, ovaaL model met glad zilveren bovenkant met dubbele filetrand. deuk in. MT.: Firma Dahlia Amsterdam. Grootte11x8,5cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ganzen en koe in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gram.
Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Beppie Gielkens. 1942 - ........ . Abstracte compositie op geschept papier. Gemengde techniek. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.