Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.
Oude affiche/poster Holland-Amerika lijn. Door Ten Broek. Beschadigd. Afmeting: 73 x 48 cm. In redelijke staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Almelo. Het witte muurtje Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 13 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Monogram Li. A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Poppige vrouw in stoel. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse School. 20e Eeuw F. Jansen. Hollands zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.
Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.
Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.
Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Landschap aan kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 46 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Krijn van Dijke. Abstract figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 48 cm. In goede staat.
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Dumee. Circa 1920. Impressionistisch landschap met huis, sloot en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.
Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.
F. Bruil. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 21 cm. In goede staat.
A.M. Jorissen. 1884 - 1962. Stilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 73 cm. In goede staat.
Borgen Lindhardt, 1974 Utrecht. Strandgezicht met dames, 30er jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.
Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.
Monogram Th. B. Circa 1880. Berkenbos. Haagse School. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 56 cm. In goede staat.
Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. het klooster frensweger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.
Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Chinese gemberpot met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 45 cm. In goede staat.
J. van Duyn. Titel Manga Hiti. Moderne acryl compositie met jute en zandtechniek. Acryl op paneel. Afmeting: 125 x 60 cm. In goede staat.
H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Vissersboten aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.
Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.
Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Schaal met peren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. De Seine Parijs. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 80 cm. In goede staat.
Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.
Henk Reerink 1978. Portret Rembrandts' moeder. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ganzen en koe in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd. W. Bouguereau. 19e Eeuw. Dans les bois. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 24 cm. In goede staat.
G. Bauve? Circa 1900. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Monogram W.M. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met trapgevelhuis en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 33 cm. In goede staat.
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
J. Jelgershuis Fecit. 1770 - 1836. Fries interieur bidden voor eten. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J.J.H. van Leeuwen. 20e Eeuw. Marktgezicht met figuren bij schilderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Jo Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boer bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Handgesigneerd. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.
Frits Maris. 1873 - 1935. Twee kippen en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Dame met dienblad in duinen. Pastel op papier. Afmeting: 43,5 x 31,7 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.