Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

5x H. Schneider, Divers
Resultaat: 120 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 50 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Resultaat: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.

Holland-Amerika lijn poster/affiche
Resultaat: 135 EUR

Oude affiche/poster Holland-Amerika lijn. Door Ten Broek. Beschadigd. Afmeting: 73 x 48 cm. In redelijke staat.

C.J. v.d. Aa, Het witte muurtje Almelo
Resultaat: 60 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Almelo. Het witte muurtje Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 13 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraanse boerderij in bergen
Startprijs 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Monogram Li. A., Poppige vrouw in stoel
Startprijs 120 EUR

Monogram Li. A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Poppige vrouw in stoel. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR

Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. van Ommen, Portret meisje
Startprijs 40 EUR

H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

F. Jansen, Hollands zeegezicht met boten
Resultaat: 60 EUR

Hollandse School. 20e Eeuw F. Jansen. Hollands zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Russische School, Vrouwelijk naakt in stoel
Resultaat: 120 EUR

Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 60 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

2x Hollandse werken
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Th. Schwartze, Portret kind met muts
Resultaat: 100 EUR

Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met frambozen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Rosenthal, Jongen bij boomstronk
Startprijs 80 EUR

Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.

Monogram A.P., Eendenfamilie
Resultaat: 60 EUR

Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Oude affiches Karl May
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.

Griekse ikoon met bladgoud
Resultaat: 60 EUR

Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Startprijs 100 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Landschap aan kust
Startprijs 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Landschap aan kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 46 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Bomen bij een meer
Startprijs 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Krijn van Dijke, Abstract figuratief
Startprijs 40 EUR

Krijn van Dijke. Abstract figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 48 cm. In goede staat.

J. Halma, Poldergezicht
Resultaat: 60 EUR

J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.

3x Vieux, divers
Startprijs 40 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

Dumee, Impressionistisch landschap
Resultaat: 50 EUR

Dumee. Circa 1920. Impressionistisch landschap met huis, sloot en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.

Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Startprijs 80 EUR

Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Stilleven met bloem
Startprijs 80 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Stilleven met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Grote oude stadskaart Amsterdam
Resultaat: 80 EUR

Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.

F. Bruil, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

F. Bruil. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 21 cm. In goede staat.

A.M. Jorissen, Stilleven met zonnebloemen
Startprijs 80 EUR

A.M. Jorissen. 1884 - 1962. Stilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 73 cm. In goede staat.

Borgen Lindhardt, Strandgezicht met dames
Startprijs 200 EUR

Borgen Lindhardt, 1974 Utrecht. Strandgezicht met dames, 30er jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

N. Winston, Hoenderhof met kippen
Startprijs 60 EUR

N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

C. Briels, Antipode figuren
Startprijs 275 EUR

Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verso The Art Master
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde
Startprijs 130 EUR

M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

L. Hartman, Bosgezicht
Startprijs 80 EUR

L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Roze spetterkip
Startprijs 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, 2 schetsen
Startprijs 100 EUR

Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee Javaanse vrouwen
Resultaat: 285 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Resultaat: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

Monogram Th. B, Berkenbos
Resultaat: 160 EUR

Monogram Th. B. Circa 1880. Berkenbos. Haagse School. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 56 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Platbodems richting meer
Startprijs 100 EUR

Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk
Resultaat: 230 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. het klooster frensweger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

M.W. Liernur?, Boeren interieur
Resultaat: 375 EUR

M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.

Breedveld, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Breedveld. 20e Eeuw. Hollands ijsgezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Chinese gemberpot met bloem
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Chinese gemberpot met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 45 cm. In goede staat.

J. van Duyn, Manga Hiti
Resultaat: 80 EUR

J. van Duyn. Titel Manga Hiti. Moderne acryl compositie met jute en zandtechniek. Acryl op paneel. Afmeting: 125 x 60 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissersboten aan kust
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Vissersboten aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.

Reinhardt Zado, Vrouw bij boom
Resultaat: 120 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen
Resultaat: 900 EUR

Pongioing. Chinese School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.

Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR

Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Schaal met peren
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Schaal met peren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Resultaat: 75 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startprijs 120 EUR

Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Josef Gindra, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, De Seine Parijs
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. De Seine Parijs. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 80 cm. In goede staat.

Almati, Oosters portret oude man
Startprijs 80 EUR

Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.

Henk Reerink, Rembrandts' moeder
Resultaat: 75 EUR

Henk Reerink 1978. Portret Rembrandts' moeder. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startprijs 80 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje
Resultaat: 250 EUR

J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ganzen en koe in weiland
Startprijs 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ganzen en koe in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Heren portret
Resultaat: 650 EUR

Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.

Henk Reerink, Watermolen Haaksbergen
Resultaat: 45 EUR

Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

W. Bouguereau, Dans les bois
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd. W. Bouguereau. 19e Eeuw. Dans les bois. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 24 cm. In goede staat.

G. Bauve? Boeren interieur met kinderen
Startprijs 190 EUR

G. Bauve? Circa 1900. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram W.M., Romantisch landschap
Resultaat: 400 EUR

Monogram W.M. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met trapgevelhuis en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 33 cm. In goede staat.

J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken
Startprijs 225 EUR

J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

J. Jelgershuis, Fries interieur bidden voor eten
Resultaat: 200 EUR

J. Jelgershuis Fecit. 1770 - 1836. Fries interieur bidden voor eten. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Startprijs 250 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Marktgezicht
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd. J.J.H. van Leeuwen. 20e Eeuw. Marktgezicht met figuren bij schilderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

J. Strahn, Koeien in weiland
Resultaat: 400 EUR

Jo Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Boer bij kalf
Resultaat: 375 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boer bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, Interieur met figuren
Resultaat: 350 EUR

R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.

J. Mankes, Melkende boerin
Resultaat: 375 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Handgesigneerd. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

5x bladmuziek, 1930
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

German Grobe, Schepen bij havenmonding
Resultaat: 700 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin
Resultaat: 350 EUR

Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.

Frits Maris, Twee kippen en haan
Startprijs 150 EUR

Frits Maris. 1873 - 1935. Twee kippen en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame met kanten kraag
Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.

Eisman Semenowsky, Dame met dienblad
Startprijs 800 EUR

Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Dame met dienblad in duinen. Pastel op papier. Afmeting: 43,5 x 31,7 cm. In goede staat.

Dali figuur, Paard
Startprijs 200 EUR

Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.

Henk Schuring, Abstract
Startprijs 400 EUR

Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Zeilschepen in ochtendnevel
Startprijs 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

€ 400,-
Startprijs 400 EUR

Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Stieren op draf met hond
Startprijs 1.200 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.