C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met een grove koningschakel, 9x9mm, met carabijnhaak. lengte 22 cm ca 40 gram. In goede staat
Grote zilveren ring, 925/000, met zwart emaille en een ronde kop ingelegd met een bloemvorm met zirconia's. ø kop 20mm, ø 57 in goede staat.
Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met zegels, schriften en figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 6,2 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Doosje gevuld met verschillende horloges, o.a. citizen, orient, prisma en bifora. Staal en double.
Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2003. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.
Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, bezet met 3 diamanten. Ring met oplopende kop met balkjes en chatons bezet met 3 achtkant geslepen diamanten. ø 60 , ca 3, 15 gram. In goede staat
Twee zilveren broches met barnsteen, één ronde broche met ronde cabouchon geslepen barnsteen, gemerkt N.E.FROM, denmark, ø 34 mm, en een ronde broche met een bewerkte rand en een rond cabouchon geslep...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen whisky flacons met rijtuig en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met oude restauraties en een scheurtje. Afmeting: 175 x 120 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Met vele dieren afgebeeld en in het midden een man met een leeuw. In goede staat.
Roco H0 63810, E-Lok Renfe E.1002 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62767, Diesellok PKP M62-3513 met originele verpakking en in goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Blauw/rood, floraal. Afmeting: 242 x 169 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Dekselvaas, Lange Lijs, beschadigd + vaasje zonder deksel, floraal + vaasje met deksel, floraal, chip deksel. Afmeting: 10 - 21 cm. In redelijke/...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met ovaal gefacetteerde amethist en 14 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 9,5 mm. ø 52 ca 4 gram. In goede staat.
Guess horloge, staal, met rechthoekige kast en bruin leren band.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4230 DB 212 329-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4239 DB 218 137-8 met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59558, E-Lok BR 185 682-2 (Cargolink) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59559 H0 E-Lok BR 146 520-2 (InterConnex) met originele verpakking in goede staat
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Japanse octagonale porseleinen celadon glazuur vaas met florale/vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.
Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Grote geelgouden hanger, 585/000, met granaat, Ovale hanger, rozet met in het midden een grote gefacetteerde granaat met daaromheen een rand met 22 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 43x28mm....
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Oude messing pendule met moor. 20e Eeuw. Emaille wijzerplaat. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In redelijke staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...
Antieke Japanse metalen plaquette. Gesigneerd G.V. Circa 1900. Japanse man. Afmeting: 30 x 29 x 0,8 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Compositie metaal. Circa 1890. Gesigneerd Rancoulet. Frans boeren meisje met picknickmand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Vijf delen zilver, met 2 kleine trompetvaasjes met golvende rand op ronde voet met parelrand, een kleine zoutstrooier op ronde voet versierd met parelranden, een inktvloeier met gladde zilveren rug en...
Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...
Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten Notarisklok of Kantoortje met bruidskrans. Gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. fantasiering met diverse zirconnia's. ø 52 ca 2,4 gram In goede staat
Twee gouden broches met zilver en diamant. Twee antieke broches met bloemen bezet met diamanten met een oudslijpsel. Voorzien van veiligheden. De middensteen van de halfronde broche is vervangen door ...
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.
H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Compositie metalen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Twee zilveren doosjes, met graveerwerk, een rechthoekige doos met een afbeelding van figuren met scharnierend deksel, aan de achterzijde voorzien van een gravure, 9x6x2cm, wat gedeukt op de hoeken en ...
Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.
Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...
Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Twee zilveren armbanden, diverse gehaltes, een met 6 langwerpige biedermeierschakels en een armband met bloemvormige schakels bezet met granaat. Totaal ca 38,3 gram. In goede staat.
Brede zilveren klemband, BWG, met bewerkte banden in het midden, 26 mm, ø ca 58x50mm. ca 89 gram. In goede staat
Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Zilveren nootmuskaatrasp in een bakje, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer partoon met scharnierend deksel met rasp en aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede s...
Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Empire-stijl lampenvoeten. Circa 1900. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.