Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Kristallen/glas lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.

J. van Moer, Eenden aan de waterkant
Startprijs 80 EUR

J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren armband met koningschakel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een grove koningschakel, 9x9mm, met carabijnhaak. lengte 22 cm ca 40 gram. In goede staat

Zilveren ring met zwarte inleg
Resultaat: 35 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zwart emaille en een ronde kop ingelegd met een bloemvorm met zirconia's. ø kop 20mm, ø 57 in goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 20 EUR

Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.

2x Tafel met 2 stoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 200 EUR

Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met zegels, schriften en figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 6,2 x 7,7 cm ø. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraanse boerderij in bergen
Startprijs 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Doosje met diverse sieraden
Startprijs 50 EUR

Doosje gevuld met verschillende horloges, o.a. citizen, orient, prisma en bifora. Staal en double.

Muntmeesterset 2003
Startprijs 65 EUR

Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2003. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.

Interessant lot oude postkaarten
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo)
Resultaat: 70 EUR

Vier maal antiek Chinees (Cargo) aardewerk. Bestaande uit: Diepe celadon schotel + celadon kom + korte lepel + vaasje met Neolitisch floraal decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Grote passpiegel
Startprijs 420 EUR

Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 90 EUR

Witgouden ring, 585/000, bezet met 3 diamanten. Ring met oplopende kop met balkjes en chatons bezet met 3 achtkant geslepen diamanten. ø 60 , ca 3, 15 gram. In goede staat

2 Zilveren broches
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren broches met barnsteen, één ronde broche met ronde cabouchon geslepen barnsteen, gemerkt N.E.FROM, denmark, ø 34 mm, en een ronde broche met een bewerkte rand en een rond cabouchon geslep...

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

Gerhard Weller, Landschap met waterval
Resultaat: 40 EUR

Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse whisky flacons
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen whisky flacons met rijtuig en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Oud Perzisch tapijt, 175 x 120 cm
Resultaat: 50 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met oude restauraties en een scheurtje. Afmeting: 175 x 120 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed,
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Met vele dieren afgebeeld en in het midden een man met een leeuw. In goede staat.

Roco H0, 63810, Renfe E.1002
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 63810, E-Lok Renfe E.1002 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 62767, PKP M62-3513
Resultaat: 60 EUR

Roco H0 62767, Diesellok PKP M62-3513 met originele verpakking en in goede staat.

Perzisch tapijt, 242 x 169 cm
Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Blauw/rood, floraal. Afmeting: 242 x 169 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese vaasjes
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Dekselvaas, Lange Lijs, beschadigd + vaasje zonder deksel, floraal + vaasje met deksel, floraal, chip deksel. Afmeting: 10 - 21 cm. In redelijke/...

Grote oude/antieke Familie Verte plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Negroïde man
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.

Chinees bord met draak
Resultaat: 80 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

Lot robijnen en saffier
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Gouden ring met amethist
Startprijs 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met ovaal gefacetteerde amethist en 14 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 9,5 mm. ø 52 ca 4 gram. In goede staat.

Guess herenhorloge
Resultaat: 45 EUR

Guess horloge, staal, met rechthoekige kast en bruin leren band.

2x Fleischmann H0: 4230 en 4239
Resultaat: 60 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4230 DB 212 329-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4239 DB 218 137-8 met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 59581 en 59582
Startprijs 75 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...

2x Piko: 59558 en 59559
Startprijs 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59558, E-Lok BR 185 682-2 (Cargolink) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59559 H0 E-Lok BR 146 520-2 (InterConnex) met originele verpakking in goede staat

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Resultaat: 35 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.M. Kagchelland? Stilleven, blaffende hond
Startprijs 180 EUR

J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Japanse celadon vaas, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse octagonale porseleinen celadon glazuur vaas met florale/vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Meissen beer
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

3x Japans porselein, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.

3x Oost-Duits porselein
Startprijs 55 EUR

Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Grote gouden hanger met granaat
Startprijs 200 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met granaat, Ovale hanger, rozet met in het midden een grote gefacetteerde granaat met daaromheen een rand met 22 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 43x28mm....

Gouden broche met granaat
Startprijs 90 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...

Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR

Oude messing pendule met moor. 20e Eeuw. Emaille wijzerplaat. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In redelijke staat.

Perzische kruik
Resultaat: 40 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 280 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

2 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.

6 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...

Antieke Japanse plaquette
Startprijs 125 EUR

Antieke Japanse metalen plaquette. Gesigneerd G.V. Circa 1900. Japanse man. Afmeting: 30 x 29 x 0,8 cm. In goede staat.

Frans beeld, Boeren meisje
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans beeld. Compositie metaal. Circa 1890. Gesigneerd Rancoulet. Frans boeren meisje met picknickmand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Delfts blauw kaststel
Startprijs 60 EUR

Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

5 Delen zilver
Startprijs 80 EUR

Vijf delen zilver, met 2 kleine trompetvaasjes met golvende rand op ronde voet met parelrand, een kleine zoutstrooier op ronde voet versierd met parelranden, een inktvloeier met gladde zilveren rug en...

Lot sieraden met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...

Bronzen figuur, Lezend stel
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)
Resultaat: 185 EUR

19e Eeuwse Friese eikenhouten Notarisklok of Kantoortje met bruidskrans. Gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.

Gouden ring met zirconia
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. fantasiering met diverse zirconnia's. ø 52 ca 2,4 gram In goede staat

2 Gouden broches met diamant.
Resultaat: 85 EUR

Twee gouden broches met zilver en diamant. Twee antieke broches met bloemen bezet met diamanten met een oudslijpsel. Voorzien van veiligheden. De middensteen van de halfronde broche is vervangen door ...

Tafel Engelse stijl
Startprijs 250 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Altes, Riviergezicht met koe en herder
Startprijs 70 EUR

Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Mand met bloemen
Startprijs 80 EUR

H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

H. Thiele, Poesje in oude schoen
Resultaat: 70 EUR

H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.

Kamasutra (brons)
Resultaat: 125 EUR

Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.

Beeld, Paard
Resultaat: 45 EUR

Compositie metalen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Startprijs 150 EUR

Twee zilveren doosjes, met graveerwerk, een rechthoekige doos met een afbeelding van figuren met scharnierend deksel, aan de achterzijde voorzien van een gravure, 9x6x2cm, wat gedeukt op de hoeken en ...

Antiek beeld, Koning op stijgerend paard
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.

Oude messing nachtwakersklok
Resultaat: 135 EUR

Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Sallander klok
Startprijs 35 EUR

Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Staande (huwelijk) klok
Startprijs 200 EUR

Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren armbanden, diverse gehaltes, een met 6 langwerpige biedermeierschakels en een armband met bloemvormige schakels bezet met granaat. Totaal ca 38,3 gram. In goede staat.

Zilveren klem armband
Resultaat: 100 EUR

Brede zilveren klemband, BWG, met bewerkte banden in het midden, 26 mm, ø ca 58x50mm. ca 89 gram. In goede staat

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

H.C. Bosman, Paardenkar met stro
Startprijs 500 EUR

Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

Bowlpot + lepel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...

Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR

18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein
Startprijs 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Lot diverse metalen figuren (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.

Zilveren nootmuskaatbakje
Startprijs 210 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp in een bakje, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer partoon met scharnierend deksel met rasp en aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede s...

3x Antieke Franse comtoises
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.

Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 50 EUR

Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.

Oude Tibetaanse gebedsrol
Resultaat: 320 EUR

Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Kristallen vazen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil-stijl glazen vaas
Resultaat: 170 EUR

Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

3x Glazen Cameo vazen
Resultaat: 75 EUR

Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Empire-stijl lampenvoeten, 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke messing Empire-stijl lampenvoeten. Circa 1900. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Weense Jugendstil kandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.