Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen kaarskandelaren met handbeschilderde florale/goud decors. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Set met 2 zilveren kandelaren, 925/000, op ovale voet versierd met cannelures. MT.: William Hutton & Sons, Ltd, Birmingham jl.:D:1928. 8,5x6,6x16cm. Eén kandelaar is gerestaureerd.

J. van Slogteren, Hollands riviergezicht
Startprijs 25 EUR

J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Afrikaans wandreliëf
Startprijs 120 EUR

Afrikaans houten wandreliëf. 20e Eeuw. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd en met parelmoer ingelegd. Afmeting: 80 x 60 x 8 cm. In goede staat.

Engelse chaise longue, 19e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.

Zeldzame kapstok, 1860
Resultaat: 340 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten kapstok met parapluhouder en zinken lekbak. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 206 x 55 cm ø. In goede staat.

Loddereinfles met gouden dop en cassette
Startprijs 120 EUR

Cassette met loddereinflesje met gouden dop. Achthoekig tapslopend kristallen flesje met geelgouden hals en dop, glad met een gekarteld randje. 10 cm, dop los. Verder in goede staat

Zilveren buddha armband
Startprijs 150 EUR

Zilveren buddha to buddha armband, 925/000, model lars. Breedte 15 mm met bakslot en veiligheid, 19 cm ca 65 gram. In goede staat

Udo Genschmer, Kubistisch figuur
Startprijs 80 EUR

Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.

Antieke koperen tafellamp, 30-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen bewerkte tafellamp. Circa 1930. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 35 EUR

Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse erotische figuren
Startprijs 50 EUR

Antieke Oosterse geglazuurde terracotta erotische figuren. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur, floraal, vogels en goud decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: ø 21,8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Oosterse bronzen kat-achtigen
Startprijs 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen kat-achtigen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Heilige beelden, 1800
Startprijs 175 EUR

Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren creolen met zwarte diamant
Resultaat: 35 EUR

Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met 2 kleine zwarte diamanten. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw

2x Indonesische beelden
Startprijs 60 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Roepende jongen
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Reinder Homan, Landschap met herfstbladeren
Resultaat: 50 EUR

Reinder Homan 1996. 1950 - ........ . Nr. 26/75. Landschap met herfstbladeren. Ets op papier. Afmeting: 11 x 11 cm. In goede staat.