Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18x Oud kristalglas, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.

3x Oude apothekerspotten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 700 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.

Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot met geisha's
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

H. van Ommen, Portret meisje
Startprijs 40 EUR

H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 200 EUR

Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'
Resultaat: 850 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.

Onduid. gesig., Handwerkende vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.

2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'
Resultaat: 1.200 EUR

Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.

Antieke Stadt Meissen theeset, 1900
Resultaat: 375 EUR

Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...

3 Delen oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Fritz Mikesch, Surrealistisch
Resultaat: 90 EUR

Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Antieke Dresden pronkvaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Guy Olivier, Twee dames op stap
Resultaat: 170 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Duitse Art Deco dekselpot
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Oud/antiek Frans inktstel
Startprijs 90 EUR

Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

S. Altman, 17e Eeuwse taveerne
Resultaat: 45 EUR

S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Oud mozaïek portret, Griekse dame
Resultaat: 35 EUR

Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse boeren schuur
Resultaat: 90 EUR

Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...

Ebey, Indonesisch dorpsgezicht
Startprijs 20 EUR

Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startprijs 150 EUR

Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.

4x Imari kop en schotels
Resultaat: 75 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.

Zilveren schaaltje
Startprijs 100 EUR

Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...

Groot Amefa plated bestek
Startprijs 50 EUR

Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot
Resultaat: 80 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Collier zwarte parel en citroenkristal
Startprijs 190 EUR

Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat

Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR

Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

G.F. van Schagen, Bloesemboom langs beek
Startprijs 200 EUR

G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Familie Rose halve-maan vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Chinese siervaas , 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts blauw kaststel
Startprijs 60 EUR

Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Antiek koffie-en theeservies, 1900
Resultaat: 240 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...

2x Makkums plateel
Startprijs 60 EUR

Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.

3 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen
Resultaat: 85 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met steker en scharnier, in de vorm van een bloem met zirconia's en amethist. grootte 13 mm. ca 2 gram. In goede staat

Tafel Engelse stijl
Startprijs 250 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

K. Blasius, 17e Eeuws heren portret
Resultaat: 100 EUR

Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Visverkoper in de vroege morgen
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Markt visverkoper in de vroege morgen. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 300 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring oplopend aan de bovenzijde bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55ct, in een vierpoot chaton. De zijkanten van de ring zijn voorzie...

Zilveren ring met zwart gesneden deel
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zwarte gesneden disk met in het midden een zilveren rozet met zirconia's. onderaan het zwarte deel zit een zilveren gekrulde rand met hangertjes met zirconia's. ø kop 27 m...

Zilveren broche
Startprijs 100 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, rond gecontourneerd broche versierd met zwart emaille schrift. Getekend MdW. ø 46mm. ca 14 gram. In goede staat

Altes, Riviergezicht met koe en herder
Startprijs 70 EUR

Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

F. Bruil, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

F. Bruil. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 21 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Mand met bloemen
Startprijs 80 EUR

H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

H. Thiele, Poesje in oude schoen
Resultaat: 70 EUR

H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.

Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Startprijs 80 EUR

Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.

Ternie, Mediterraanse kust
Startprijs 100 EUR

Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Bowlpot + lepel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...

Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR

18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Oude Tibetaanse gebedsrol
Resultaat: 320 EUR

Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Empire-stijl lampenvoeten, 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke messing Empire-stijl lampenvoeten. Circa 1900. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Weense Jugendstil kandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Zilveren snuifdoos 1824
Startprijs 100 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, met ribdecor. Antiek zilveren snuifdoosje met een rechthoekig model voorzien van een ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.: vermoedel...

Zilveren armband Quinn
Startprijs 40 EUR

Fraale zilveren massieve armband, 925/000, scharnierende slavenband met verguld stuk aan de bovenzijde. Breedte 4-13 mm. ca 22,8 gram. 58x53 mm. In goede staat

Zilveren sieraden, 4x
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zilveren sieraden, met een brede draairing met diverse edelstenen en een ring met drie zirconia's, twee armbanden met brede grillige schakels. Diverse gehaltes Totaal ca 90 gram. In goede st...

2x Antieke kaarskandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Renaissance bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw of ouder. Oud schroefdraad. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR

Oude messing pendule met moor. 20e Eeuw. Emaille wijzerplaat. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In redelijke staat.

Gouden broche met camee
Startprijs 350 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000 met camee. Ovale broche met een rand gemaakt uit filigrain krullen bezet met een fraai gesneden ovale schelpcamee. Voorzien van veiligheidsketting. 38x46mm. ca 10,6 gr...

3x Oude/antieke lokeenden
Resultaat: 90 EUR

Drie oude/antieke handbeschilderde lokeenden. Eén met origineel hanglood. Circa 1900 en later. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Antieke Friese schooltas, 1865
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Friese schooltas + houten schuifdoos. Anno 1865. Afmeting: 30 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)
Resultaat: 185 EUR

19e Eeuwse Friese eikenhouten Notarisklok of Kantoortje met bruidskrans. Gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.

Antieke tafellamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Kristallen hanglamp, 60-er/70-er jaren
Resultaat: 45 EUR

60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Resultaat: 50 EUR

Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startprijs 80 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Antieke ivoren geluksbal
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Hollandse bak barometer
Startprijs 400 EUR

Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Door A. Peia Amsterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp, 1920
Resultaat: 135 EUR

Art Nouveau tafellamp. Compositie metaal op marmeren basement. Met ei-vormige glazen kap. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Oude messing nachtwakersklok
Resultaat: 135 EUR

Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...

Metalen bureaulamp 60-er Jaren
Resultaat: 40 EUR

60-er Jaren metalen bureaulamp. Donkergroen met vernikkeling. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Sallander klok
Startprijs 35 EUR

Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Staande (huwelijk) klok
Startprijs 200 EUR

Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.

2 Dozen domino stenen
Resultaat: 35 EUR

Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Lot blakers 7x
Startprijs 100 EUR

Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Zuid-Amerikaanse kinderdraagtas
Startprijs 50 EUR

Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.

Grote goudkleurige engel
Resultaat: 50 EUR

Grote goudkleurige engel om op te hangen. Compositie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Oud spiegelglazen reclamebord
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegelglazen Irish Whisky Molon's reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 61 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...