Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.