39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

3x Grote beelden 6126
3x Grote beelden

85 EUR

3 Delen Japans Imari, 19e eeuw 6125
3 Delen Japans Imari, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
5x Imari borden, 19e eeuw 6124
5x Imari borden, 19e eeuw

50 EUR

3x Imari borden, 19e eeuw 6123
3x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Imari schotels, 18e eeuw 6122
2x Imari schotels, 18e eeuw

90 EUR

Prachtige Imari bloemenvaas, 19e eeuw 6121
Prachtige Imari bloemenvaas, 19e eeuw

200 EUR

2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein 6120
2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

60 EUR

3-Delig Imari kaststel 6119
3-Delig Imari kaststel

70 EUR

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6118
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 900 EUR
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

75 EUR

Grote Imari dekselschaal 6116
Grote Imari dekselschaal
Startprijs 60 EUR
Imari lamp, 19e eeuw 6115
Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Imari dekselvaas, 19e eeuw 6114
Imari dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
2x Imari vazen, 19e eeuw 6113
2x Imari vazen, 19e eeuw

80 EUR

2x Antiele Kutani pijpvazen 6112
2x Antiele Kutani pijpvazen

50 EUR

Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6111
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startprijs 150 EUR
2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen 6131
2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen
Startprijs 60 EUR
2x Antiek porseleinen figuren 6130
2x Antiek porseleinen figuren

60 EUR

3x Oude porseleinen vogels 6129
3x Oude porseleinen vogels
Startprijs 60 EUR
15-Delig wild servies, 1920 6109
15-Delig wild servies, 1920

225 EUR

3x Oud keramiek/porselein 6493
3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 45 EUR
Oude Rosenthal woerd 6132
Oude Rosenthal woerd
Startprijs 40 EUR
Grote oude Duitse vaas 6059
Grote oude Duitse vaas

50 EUR