39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800 4045
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800

450 EUR

Marie Cornett? Portret dame met hoed 1056
Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 200 EUR
Gouden hanger met citrien 457
Gouden hanger met citrien
Startprijs 120 EUR
Tafelstuk met zilver 1860 450
Tafelstuk met zilver 1860
Startprijs 100 EUR
Franse speeltafel, 19e eeuw 4038
Franse speeltafel, 19e eeuw

375 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1049
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 700 EUR
Antieke Jugendstil schaal, 1915 2052
Antieke Jugendstil schaal, 1915
Startprijs 80 EUR
2x Wandkandelaren, Empire-stijl 2045
2x Wandkandelaren, Empire-stijl

150 EUR

Tafelstuk met zilver 1881 443
Tafelstuk met zilver 1881
Startprijs 90 EUR
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

75 EUR

Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3685
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
2x Chinese borden, 18e  eeuw 6103
2x Chinese borden, 18e eeuw

60 EUR

Antieke kolompendule, 1850 3678
Antieke kolompendule, 1850
Startprijs 180 EUR
Evert Moll, Rotterdams havengezicht 1013
Evert Moll, Rotterdams havengezicht

600 EUR

W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht 1006
W.G.F. Jansen, Hollands havengezicht
Startprijs 800 EUR
Oud/antiek Frans inktstel 6074
Oud/antiek Frans inktstel
Startprijs 90 EUR
Duitse Art Deco dekselpot 6067
Duitse Art Deco dekselpot
Startprijs 100 EUR
Armband met koraal 950
Armband met koraal

70 EUR

Antieke Dresden pronkvaas 6060
Antieke Dresden pronkvaas
Startprijs 100 EUR
2 Zilveren fotolijsten 150
2 Zilveren fotolijsten

100 EUR

Oude vergulde parade degen 2718
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Militair voorlader geweer, 19e eeuw 2711
Militair voorlader geweer, 19e eeuw

200 EUR