Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.
Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat
Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-
Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw
J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren cabaret, 925/000.Rond gecontourneerd cabaret versierd met graveerwerk en geplaatst op 3 pootjes.MT.: Goldsmiths & Silversmiths Company, Ltd, London, jl.; h:1923. ø26x3cm. ca 743 gram. In zeer...
Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Früh ehe (Liv Ullmann) + Der Goldene Falke + Fuzzy + Die Frühreifen Mädchen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delige metalen opengewerkte rode tuinset. 21e Eeuw. Afmeting: 64 x 68 cm ø / 86 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Lot sieraden met zilveren knoppen, 835/000, een 3 rijig collier met zwarte kralen met gitten, verlopend, voorzien van een sluiting met 2 knoppen, klein stukje ontbreekt, 43 cm, een gesp met knoppen, 1...
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke mahoniehouten weverij fabriek tafelapparaat. Circa 1900. Goodbrand and Holland Manchester. Afmeting: 54 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Seize-stijl kastje met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 68 x 55 x 33 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met wit grijze parel, ø 6 mm, In goede staat
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee zoutvaatjes met blauw glas en zilveren houder, 835/000, in empire stijl met guirlandes en getorste rand. 5x4x4cm. In redelijk goede staat
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.
Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een grote ring met een dubbele rozet bezet met achtkant geslepen diamanten. ø 13 mm. ca 2,8 gram. ø 62. In goede staat
Twee geelgouden hangers, 585/000, een ovaal model met een gefacetteerde carneool, en een hanger met kleine schelpcamee. 3x1,2cm. ca 2,8 gram. In goede staat
Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat
Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Het nieuwe testament met een zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren gecontourneerde sloten met graveerwerk. Amsterdam, jl.:O;1823. 18x11x6cm. In goede staat
Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.
Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.
Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat
H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.
Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2003. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.