Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot met geisha's
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR

Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR

J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

7x Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Imari porselein
Resultaat: 90 EUR

Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.

W. v.d. Velde, Windmolen aan het water
Resultaat: 50 EUR

W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Resultaat: 275 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Mongram H, Figuren op strand
Resultaat: 80 EUR

Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Trix H0 22736, Re 460 033-4
Resultaat: 50 EUR

Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.

Antieke Suchard regulateur, 1915
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke militaire nachtwakersklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Art Deco pendule stel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR

Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Antieke regulateur, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Startprijs 500 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke kolompendule, 1850
Startprijs 180 EUR

Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.

Franse speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800
Resultaat: 450 EUR

Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.

Antieke eiken hal/kerk bank, 1850
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit theetafel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.

Oude ladenkast, 1930-1950
Resultaat: 250 EUR

Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse stoel, eiken
Resultaat: 60 EUR

18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.

Mahonie trumeau, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Zilveren slavenband met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.

Zilveren collier en hanger met zon
Startprijs 50 EUR

Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat

Antieke thermometer, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Antieke tafelgong, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.

2x Eiken stoelen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Geelgouden spang horloge
Startprijs 950 EUR

Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-

Gouden creolen met diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.

Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat)
Startprijs 180 EUR

Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Oude gietijzeren tuinbank
Startprijs 340 EUR

Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Herenhorloge Head
Startprijs 35 EUR

Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw

J. van Moer, Eenden aan de waterkant
Startprijs 80 EUR

J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

4x Oude Hummel figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren tableau op pootjes
Startprijs 500 EUR

Zilveren cabaret, 925/000.Rond gecontourneerd cabaret versierd met graveerwerk en geplaatst op 3 pootjes.MT.: Goldsmiths & Silversmiths Company, Ltd, London, jl.; h:1923. ø26x3cm. ca 743 gram. In zeer...

4x Oude Duitse affiches
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Früh ehe (Liv Ullmann) + Der Goldene Falke + Fuzzy + Die Frühreifen Mädchen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delige tuinset
Resultaat: 100 EUR

Vijf-delige metalen opengewerkte rode tuinset. 21e Eeuw. Afmeting: 64 x 68 cm ø / 86 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren armband met onyx
Startprijs 75 EUR

Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.

Zilveren Zeeuwse knoppen met gitten
Resultaat: 115 EUR

Lot sieraden met zilveren knoppen, 835/000, een 3 rijig collier met zwarte kralen met gitten, verlopend, voorzien van een sluiting met 2 knoppen, klein stukje ontbreekt, 43 cm, een gesp met knoppen, 1...

Rainer Reichert, Mediterraanse boerderij in bergen
Startprijs 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

Gerhard Weller, Landschap met waterval
Resultaat: 40 EUR

Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

Antiek weef tafelapparaat, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten weverij fabriek tafelapparaat. Circa 1900. Goodbrand and Holland Manchester. Afmeting: 54 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Antiek roldeurkastje, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Seize-stijl kastje met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 68 x 55 x 33 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met parel
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met wit grijze parel, ø 6 mm, In goede staat

Parelcollier met gouden slot
Resultaat: 125 EUR

Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.

Franse bureau set, 19e eeuw
Resultaat: 165 EUR

Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

2x White wash bijzettafels
Startprijs 150 EUR

Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920
Startprijs 80 EUR

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Antiek bronzen tafelbel
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 75 EUR

Twee zoutvaatjes met blauw glas en zilveren houder, 835/000, in empire stijl met guirlandes en getorste rand. 5x4x4cm. In redelijk goede staat

Ongesigneerd, Negroïde man
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.

Collier van parel & bloedkoraal met hanger
Startprijs 225 EUR

Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Resultaat: 35 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.M. Kagchelland? Stilleven, blaffende hond
Startprijs 180 EUR

J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Gouden ring diamant
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een grote ring met een dubbele rozet bezet met achtkant geslepen diamanten. ø 13 mm. ca 2,8 gram. ø 62. In goede staat

2 Gouden hangers
Resultaat: 80 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, een ovaal model met een gefacetteerde carneool, en een hanger met kleine schelpcamee. 3x1,2cm. ca 2,8 gram. In goede staat

Gouden horlogeketting
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

Wandconsole engel
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbel met zilver
Startprijs 150 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Het nieuwe testament met een zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren gecontourneerde sloten met graveerwerk. Amsterdam, jl.:O;1823. 18x11x6cm. In goede staat

Altes, Riviergezicht met koe en herder
Startprijs 70 EUR

Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.

Zilveren streekborche
Resultaat: 30 EUR

Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat

H.E. Roodenburg, Mand met bloemen
Startprijs 80 EUR

H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

H. Thiele, Poesje in oude schoen
Resultaat: 70 EUR

H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.

3x Antieke toneelkijkers
Resultaat: 35 EUR

Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 200 EUR

Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.

Antieke hoekkast, 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.

Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR

Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!

2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Christus beeld, 1900
Startprijs 35 EUR

Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen/glas lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.

Muntmeesterset 2003
Startprijs 65 EUR

Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2003. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.