Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese vaas
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge
Startprijs 300 EUR

Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, met snek. Samson, London, ø 32 mm. Wijzerplaat iets beschadigd. Functie niet getest.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Resultaat: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Nadruk Otto Werke München
Resultaat: 225 EUR

Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.

Majolica Jugendstil tableau
Resultaat: 50 EUR

Drie-delig Majolica Jugendstil tableau naar mucha. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 380 x 262 cm
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil lamp, 1910
Startprijs 500 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

H.F. Lith, Zeegezicht
Startprijs 70 EUR

H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar
Resultaat: 50 EUR

P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren pepermunt- en snuifdoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...

Buste, Man met snor
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen Jugendstil lampenvoet
Resultaat: 200 EUR

Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Ridder op paard
Startprijs 375 EUR

19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Palissander reiskist, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR

19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Atletische staalbuiger
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Erotisch beeld, Dame met jarretels
Resultaat: 140 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 130 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met floraal decor en cartouchen, met in het midden van het deksel een rond schild met een romantische voorstelling van man en vrouw. langs de randen is de ...

19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.