Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Familie Verte dekseldoos 6413
Familie Verte dekseldoos

Resultaat:

1.100 EUR

Zilveren loddereindoosje 422
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris 5505
2x Parfumfles Isle of Wight, Michael Harris

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen zakkroonluchter 2172
Bronzen zakkroonluchter

Resultaat:

150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3524
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antiek porseleinen klokje, 1930 3537
Antiek porseleinen klokje, 1930

Resultaat:

60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot 6430
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Antieke siervazen, 1900 5518
2x Antieke siervazen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen 805
Gouden oorknoppen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek 1908 2189
Antiquarisch boek 1908

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren kledingborstel 439
Zilveren kledingborstel

Resultaat:

30 EUR

Oude bureauklok 3554
Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot diversen (12x) 6447
Lot diversen (12x)

Resultaat:

30 EUR

2xVazen met zilveren rand 822
2xVazen met zilveren rand
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Antieke ingelegde luit, 1920 2206
Antieke ingelegde luit, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden Venetiaans collier 456
Gouden Venetiaans collier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

Resultaat:

200 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900 2223
Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Startprijs 200 EUR
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden 2240
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR
Friese staartklok 1800 3588
Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Zilveren pijpcomfoor 469
Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 180 EUR
2x Afrikaanse schilden 2257
2x Afrikaanse schilden
Startprijs 80 EUR
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen. 839
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Startprijs 550 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3605
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese vaas, Keizer geel 6464
Chinese vaas, Keizer geel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees bordspel 2274
Chinees bordspel

Resultaat:

50 EUR

Franse reiswekker, 19e eeuw 3622
Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Zilveren oorknoppen, hart diamant 486
Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startprijs 20 EUR
Franse Empire pendule, 1820 3639
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR
Rozenkwarts collier met goud 856
Rozenkwarts collier met goud
Startprijs 125 EUR