Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw
Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4327 DB 141 414-3 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4345 Ae 3/6 110 10647 met originele verpakking en in goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Roco H0, 63994, 2016 903-3 (LTE/European Bulls) met originele verpakking en in goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat
Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832
Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.