Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Prachtige pronkvertico, 1870 4133
Prachtige pronkvertico, 1870
Startprijs 1.000 EUR
Schrijfsecretaire, 1780 4282
Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 1.000 EUR
Oud Chinees spekstenen beeld 6034
Oud Chinees spekstenen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Familie Verte schotel met vleermuizen 6096
Familie Verte schotel met vleermuizen
Startprijs 1.000 EUR
Oude/antieke Familie Rose vaas 6353
Oude/antieke Familie Rose vaas
Startprijs 1.000 EUR
Tegeltableau, 19e eeuw 6405
Tegeltableau, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Witgouden hanger met zuidzeeparel 55
Witgouden hanger met zuidzeeparel
Startprijs 1.100 EUR
Bloedkoraal collier met gouden slot 304
Bloedkoraal collier met gouden slot
Startprijs 1.100 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800 3572
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.100 EUR
Oude messing altaar 2000
Oude messing altaar
Startprijs 1.150 EUR
Henry Schouten, Stieren op draf met hond 1008
Henry Schouten, Stieren op draf met hond
Startprijs 1.200 EUR
H.E. Rademaker, Panoramisch landschap 1018
H.E. Rademaker, Panoramisch landschap
Startprijs 1.200 EUR
Franse Empire Louis Seize pendule 3511
Franse Empire Louis Seize pendule
Startprijs 1.200 EUR
Weense staande regulateur, 1880 3560
Weense staande regulateur, 1880
Startprijs 1.200 EUR
Jachtbuffet 4025
Jachtbuffet
Startprijs 1.200 EUR
Mahonie Empire kabinet 4301
Mahonie Empire kabinet
Startprijs 1.200 EUR
Duitse geldkist, 17e eeuw 2003
Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Duitse vitrinekast, 1840 4034
Duitse vitrinekast, 1840
Startprijs 1.300 EUR
Antieke Engelse wandspeeldoos 2002
Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR
L. Buchner, Zuid-Duits interieur 1004
L. Buchner, Zuid-Duits interieur
Startprijs 1.400 EUR
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw 3502
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw
Startprijs 1.400 EUR
Vuurvergulde pendule, 1800 3548
Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.450 EUR
6-Delig zilveren servies 38
6-Delig zilveren servies
Startprijs 1.500 EUR
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor 42
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor
Startprijs 1.500 EUR