Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Grote zilveren hanger aan collier, 835/000. Grote zilveren ovale hanger met cabouchon geslepen ovale steen. 50x32mm. lengte 56 cm. ca 20 gram. In goede staat
Zilveren ring, 800/000, gemaakt van de steel van bestek. gecontourneerd model met floraal bewerkte randen. breedte 24 mm. ø57 ca 21,6 gram. In goede staat
Bijzondere hoedenborstel met zilveren rand. Voorzien van gedreven florale afbeeldingen met figuren. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Circa 1920. Afmeting: circa L 12,5 cm. In goede staat.
Delfts blauw handbeschilderd gemerkt lekbakje met zilveren theezeefje met afbeelding van mensen in taveerne. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
835/000 Zilveren sauslepel met ronde bak en floraal gegraveerde steel. Mr. P. van Geelen en Zn. Schoonhoven. Anno 1885. Afmeting: 15 cm. Circa 31 gr. In goede staat.
835/000 Zilveren roomlepel met fraai gestileerde haaksteel. Mr. J.H. v.d. Meulen-Joure. Anno 1957. En een kaasmes met houten greep. Afmeting: circa 12 cm en 14,5 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, fantasie gevlochten met bakslot en veiligheid. 12 mm, 19,5 cm. ca 22,6 gram. In goede staat
Zilveren choker, 925/000, met een v-vormig middenstuk me geoxideerd en vergulde stukken bezet met markesiet. 39-42 cm. ca 12,4 gram. In goede staat
835/000 Fraaie ajour gezaagde zilveren theeschep, voorzien van graveerwerk. Mr. Chr. J. Bruning - Joure. Anno 1883. Circa 10 gr. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Plated facet geslepen spiegeltje met floraal gedreven handgreep met fraaie afbeelding. Gemerkt Denmark. En een plated Zilpla poederdoos met twee-zijdig gedreven afbeeldingen. Afmeting: 12 cm / ø 8 cm....
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
Zilveren choker en ring, 835/000, met markesiet. Choker met 7 bloemetjes bezet met markesiet en een brede ring met zwarte zirconia en markesiet aan de zijkanten, mist een klein steentje. 45 cm en ø 61...
Rond zilveren pillendoosje, 925/000, met scharnierend deksel versierd met een uitgewerkte vaas. ø 31 mm. ca14,6 gram. In goede staat
Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...
Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...
Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat
Zilveren armband/ring, BWG, met turkoois. Klemband met turkoois, door middel van een ketting bevestigd aan een bijpassende ring. ca 12 gram. In goede staat
Zilveren oorknoppen, 925/000, met rhodoniet en amethist. rechthoekige oorknoppen met in het midden een smaragd geslepen amethist en 4 kleine rond gefacetteerde rhodonieten. 11x9mm. Nieuw
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw
Twee paar zilveren oorknoppen, 925/000, met zirconia's. ca 10 gram Nieuw
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat
Zilveren collier met munthanger, 835/000, met een fl 50,- munt met Beatrix 1945-1995. ca 42 gram.
Elegante zilveren ring, 925/000, met rond gefacetteerde zirconia's in het midden voorzien van een vierkant geslepen groene zirconia. ø 54. ca 6,9 gram. Nieuw
Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat
Drie delig oud keramieken kaststel met Chinese decors. Eén vaas haarlijn. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Oude keramieken beeldengroep 'De Valsspelers'. 20e Eeuw. Chip af bij hoed. Afmeting: 18 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch kapmes. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.
Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.
Drie-delige serie boeken. Correspondance compléte Vincent van Gogh. Franse uitvoering. Afmeting: 23 x 17 x 30 cm. In goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.
Hans Mael. Abstracte compositie. Gemengde techniek op paneel. Onder andere: Linnen, stof, veren, metaal. Afmeting: 82 x 71 cm. In goede staat.
J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw