Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik. Circa 1915. Pudding fabriek A.J. Polak Groningen. Scharnieren defect. Afmeting: 30 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen drie-vaks postzegelsdoosje met klepdeksel + glazen pennenbakje met gemerkt fraai gedreven bronskleurig deksel. Circa 1920. Afmeting: 13 x 9 x 6 cm / 14 x 5 x 4 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Eikenhouten pendule met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1920. Afmeting: 32 x 61 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten bijzettafeltjes. Afmeting: 51 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Antieke ovale zwarte spiegel met bewerkte rand en facet geslepen spiegel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren zwart/rood/creme, florale decor. Afmeting: 160 x 97 cm. In goede staat.
Drie moderne metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen tafelschaal met vernikkelde compositie metalen voet. Circa 1915. Afmeting: 17,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie kommen en twee grote borden. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 10,3 cm. In goede staat.
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw
Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 12 mm, in beige, geel en bruin. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met blauw topaas, Solitairring met een rond gefacetteerde blauw topaas, met een band deels bezet met zirconia's. ø 59. Nieuw
Massieve zilveren golvende ring, 925/000, 9 mm breed gematteerd. ca 14 gram. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met 7 ronde holgeslagen schakels bezet met een ovaal cabouchon geslepen chloromelanietstenen. 18 cm. Breedte 17,5 mm. In goede staat
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw
Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw