Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Renaissance kast, 18e eeuw 4015
Renaissance kast, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kersen Biedermeier secretaire, 1830 4017
Kersen Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken kast, spitse panelen 4333
Eiken kast, spitse panelen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken 3-deurs kast 4334
Eiken 3-deurs kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuws mondgeblazen glas 5506
18e Eeuws mondgeblazen glas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese kom 6205
Oude/antieke Chinese kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude/antieke Familie Rose kom 6260
Oude/antieke Familie Rose kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Familie Rose kopjes 6399
2x Oude/antieke Familie Rose kopjes

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw 2035
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw

Resultaat:

490 EUR

Verkocht
Zilveren schenkkan 114
Zilveren schenkkan

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 654
Gouden ring met diamant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Hollands poldergezicht 1085
M. de Jongere, Hollands poldergezicht

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Oude Leitz Leica camera 2633
Oude Leitz Leica camera

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Linnen pers, 18e eeuw 4256
Linnen pers, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Doos met zilveren bestek 100
Doos met zilveren bestek

Resultaat:

465 EUR

Verkocht
Zilveren doos 223
Zilveren doos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen 1039
Herman Bogman Jr., Vaas met bloemen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Empire kabinet, 1820 4018
Empire kabinet, 1820

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800 4045
Zuid-Duitse eiken toogkast, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Japanse piedestal, 1920 4277
Antieke Japanse piedestal, 1920

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Religieus figuur, Heilige met adelaar 5103
Religieus figuur, Heilige met adelaar

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas 6556
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw 3532
Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2-Deurs eiken kast 4072
2-Deurs eiken kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese kop en schotels 6026
2x Grote Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk 1033
W. Hambüchen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat:

415 EUR

Verkocht
Zilveren thorapointer 164
Zilveren thorapointer

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden armband met amethist 835
Gouden armband met amethist

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
H.A. van Ingen, Twee koeien 1053
H.A. van Ingen, Twee koeien

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J. Strahn, Koeien in weiland 1080
J. Strahn, Koeien in weiland

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Monogram W.M., Romantisch landschap 1100
Monogram W.M., Romantisch landschap

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot munten (11x) 2900
Lot munten (11x)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Suchard regulateur, 1915 3528
Antieke Suchard regulateur, 1915

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oude Franse vitrinekast 4037
Oude Franse vitrinekast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken 2-deurs kast 4047
Eiken 2-deurs kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mooie antieke vertico, 1880 4099
Mooie antieke vertico, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken Biedermeier boerenkast, 1840 4184
Eiken Biedermeier boerenkast, 1840

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6093
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Aparte oude Yixing kom 6202
Aparte oude Yixing kom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Louis Seize spiegel, 1800 4276
Antieke Louis Seize spiegel, 1800

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
4x Oosters koperwerk 2064
4x Oosters koperwerk

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Gouden armband met diamant 8
Gouden armband met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Witgouden broche met edelstenen 462
Witgouden broche met edelstenen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 757
Gouden ring met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zakhorloge met datum 908
Zakhorloge met datum

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
J. Mankes, Melkende boerin 1068
J. Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Boer bij kalf 1074
Fedor van Kregten, Boer bij kalf

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
R. Beunk, Hollandse ijspret 1078
R. Beunk, Hollandse ijspret

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
A. Luycx, Paar oude veterschoenen 1172
A. Luycx, Paar oude veterschoenen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
M.W. Liernur?, Boeren interieur 1197
M.W. Liernur?, Boeren interieur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Louise Seize commode, 1800 4019
Louise Seize commode, 1800

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Franse speeltafel, 19e eeuw 4038
Franse speeltafel, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronze adelaar 5026
Bronze adelaar

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900 6053
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen kinderhoofd 5077
Bronzen kinderhoofd

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 191
Zilveren broodmand

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4293
Eiken vitrinekast 19e eeuw

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Man met meetlat 5084
Antiek beeld, Man met meetlat

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Oud bronzen figuur, 20e eeuw 5107
Oud bronzen figuur, 20e eeuw

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Witgouden ring met 4 diamanten 53
Witgouden ring met 4 diamanten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1048
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin 1054
Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
R. Craeyvanger, Interieur met figuren 1071
R. Craeyvanger, Interieur met figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Duitse herenhoed 2265
Oude Duitse herenhoed

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Staande lamp met 4 glazen bollen 2282
Staande lamp met 4 glazen bollen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Barok kabinet , 18e eeuw 4039
Barok kabinet , 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Chinese hocker 4057
Oude Chinese hocker

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 381 x 281 cm 4502
Perzisch kleed, 381 x 281 cm

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronze adelaar 5026.
Bronze adelaar

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen 5071
19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Louis Seize theeservies, 18e eeuw 6009
Louis Seize theeservies, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x) 6030
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Familie Rose waterbakje, 19e eeuw 6252
Familie Rose waterbakje, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Chinese drakenvaas 6475
Oude Chinese drakenvaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Stel zilveren kandelaren, 1865 266
Stel zilveren kandelaren, 1865

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Zeldzame kapstok, 1860 4020
Zeldzame kapstok, 1860

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Eiken boekenpers, 18e eeuw 4249
Eiken boekenpers, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw 5120
Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen 1016
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Swoboda, Surrealistische voorstelling 1216
Swoboda, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
2x Nachtkastjes (mahonie) 4061
2x Nachtkastjes (mahonie)

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Neo-Gotische kast, 19e eeuw 4265
Neo-Gotische kast, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5043
Bronzen uil

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 17
Zilveren dienblad

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat 113
3-Delige zilveren sieradenset, Anneke Schat

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met diamant, 0,42 209
Gouden oorknoppen met diamant, 0,42

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk 243
18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren kurkentrekker 494
Zilveren kurkentrekker

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal 1040
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1310
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870 4098
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Goudkleurige spiegel 4128
Goudkleurige spiegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Side table, wortelnoten 4281
Side table, wortelnoten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw 6258
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR