Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil inktstel
Resultaat: 40 EUR

Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Antiquarische schoolplaat
Resultaat: 40 EUR

Antiquarische schoolplaat. Daniël met leeuwen. Uitgave J. Brandt & Zoon. Lith. J. Pander. Afmeting: 81 x 60,5 cm. In redelijke staat.

Antieke papiergeldhouder + spaarpot
Resultaat: 40 EUR

Antieke Amerikaanse messing papiergeldhouder (100 Dollar) en metalen The First National Bank of Woodriver spaarpot in de vorm van Santa Claus. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede sta...

7-Delige tinnen maatset
Resultaat: 40 EUR

Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

2x Tinnen schenkmaat kannen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

2x Tinnen kraankannen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.

5x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.

3x Antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.

Grote antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote aparte antieke hangpetroleumlamp met vier branders. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Eén arm moet worden gerepareerd. Compleet met glazen kappen. Afmeting: 80 x 85 cm ø. In redelijke sta...

2x Dames bontmantels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 58 cm. In goede staat.

Verzameling postzegels
Resultaat: 40 EUR

Wereldverzameling in Schaubeck-album. Met veel voor-oorlogs materiaal.

Okwa speelgoedauto, 1950
Resultaat: 40 EUR

Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Fleischmann 4343 H0, SBB Re 4/4 ,11374 CFF
Resultaat: 40 EUR

Fleischmann 4343 H0, E-Lok SBB Re 4/4 ,11374 CFF met originele verpakking, in goede staat

Antiek bronzen klokkenstel, 1880
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig antiek Neo Renaissance bronzen klokkenstel zonder uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.

Messing scheeps/bureau klok
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve messing scheepsklok in houten kist. Victor Kullberg Liverpool London. Batterij functie. Afmeting: 8 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke notenhouten regulateur. Genummerd. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Rozenklokje, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenwandklok. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel, 1930
Resultaat: 40 EUR

Eiken met coromandelhout Amsterdamse School bijzettafel. Circa 1930. Lichte fineerschades. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijk/goede staat.

Spiegel met etagere
Resultaat: 40 EUR

Antiek engelse mahoniehouten spiegel met etages ca 1890 130x105x20 in goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke kleine Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 51 x 35 x 55 cm / 80 x 35 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Engelse butlertray, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse eikenhouten butlertray. Circa 1900 ook opklapbaar. Afmeting: 93 x 25 cm ø. In goede staat.

Moderne vitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Moderne witte vitrinekast met verlichting en drie glazen schappen. Vier kanten zijn voorzien van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 79 x 38 cm. In goede staat.

Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse eikenhouten speeltafel met gebogen poten. Afmeting: 79 x 77 x 41 cm / 79 x 77 x 82 cm. In goede staat.

Lichtblauw tapijt, 94 x 198 cm
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt tapijt. Nepal. Lichtblauw van kleur met florale rand. Afmeting: 94 x 198 cm. In goede staat.

2x Tapijt, 81 x 133 cm /141 x 72 cm
Resultaat: 40 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Beide licht van kleur met oranje. Afmeting: 81 x 133 cm / 141 x 72 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 214 x 130 cm
Resultaat: 40 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten, floraal. Afmeting: 214 x 130 cm. In goede staat.

Gesigneerd Marbell figuur
Resultaat: 40 EUR

Groot modern stenen figuur (granulaat) met messing. Gesigneerd Marbell Belgium. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Egyptisch bronzen figuur
Resultaat: 40 EUR

Egyptisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Eén chip hoek marmer. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Antieke sculptuur, 1930
Resultaat: 40 EUR

Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Lot diverse metalen figuren (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Raymond Branlé vaas
Resultaat: 40 EUR

Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Kristallen vazen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek glaswerk, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek glaswerk Ikora. Circa 1920. Okergeel. Ongemerkt. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Kristallen gembercoupe, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse grote kristallen gembercoupe. Deksel mogelijk niet origineel. Chips. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In redelijke staat.

2x Art Deco glaswerk, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Art Deco glaswerk. Circa 1930. Eén maal grote glazen schaal met zwarte stippen, één chip. Eén maal vier-kleurige schaal, rood/goud/blauw transparant. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud Herend porselein. Floraal + goud. Bestaande uit: Bonbonniere + Schaaltje in bladvorm + Kop en schotel. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld, Man met tabakspijp
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Duits porseleinen figuur. Plane of Sitzendorf? Jongeman met tabakspijp. Chips bij bloem en vinger. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijke staat.

2x Antiek Gouda plateel
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.

2x Hollandse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Hollandse antieke Fayence sierschotels. Onder andere: Porceleyne Fles, 1920, floraal. En één maal Makkum polychrome, tuin decor. Afmeting: ø 34 - ø 40 cm. In goede staat.

2x Natuurstenen boeddha's
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinese Oosterse natuurstenen boeddha's. Grote figuur heeft minimale chip. Afmeting: 12 -18 cm. In goede staat.

Goebel figuur, Maria
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse Goebel Maria figuur. 50-er Jaren. W. Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose schaal
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke polychrome Delftse keramieken borden met bloemen/fruit en vogel op hek. 19e Eeuw. Eén haarlijntje. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porselein (6x)
Resultaat: 40 EUR

Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.

Lot diversen, China
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...

Perzische kruik
Resultaat: 40 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Japans, divers
Resultaat: 39 EUR

Drie maal Japans. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee maal Satsuma vazen met figuren en floraal decor + houten sieradenkistje met messing beslag/slot en natuurstenen medaillons. Afmeting: 22 - ...

Zilveren armband met zirconia
Resultaat: 35 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000, met rechthoekig gecontourneerde schakels, om en om, volledig bezet met zirconia's. Breedte 13mm. lengte 20 cm. ca 23 gram. In goede staat

Zilveren ring met zwarte inleg
Resultaat: 35 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zwart emaille en een ronde kop ingelegd met een bloemvorm met zirconia's. ø kop 20mm, ø 57 in goede staat.

Zilveren hanger en oorclips barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat

Kralencollier van barnsteen.
Resultaat: 35 EUR

Een collier met rechthoekige en kubusvormige kralen. 22x8x8mm en 7x7x7mm. Met ovale draaisluiting uit barnsteen. Lengte 42 cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren bedelarmband
Resultaat: 35 EUR

Zilveren close for ever armband met 9 bedels. ca 18 gram. In goede staat

Zilveren lepels & beursje
Resultaat: 35 EUR

Lot met 8 zilveren lepels met peervormige bak, 11 cm, en een gevlochten beursje, 5,5x5,5cm. Totaal ca 84 gram. In goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 35 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, met olifanten. Voorzien van scharnier en bakslot met veiligheid. Breedte 12 mm. 61x56 mm. ca 23,9 gram. In goede staat

Lot zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Lot met 7 zilveren lepels, 833/000, met 6 theelepels en een suikerlepel met bokkepoot. Totaal 80 gram. 11,5-13 cm. In goede staat

Zilveren creolen met zwarte diamant
Resultaat: 35 EUR

Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met 2 kleine zwarte diamanten. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw

Zilveren collier met roze zirconia's
Resultaat: 35 EUR

Zilveren slangcollier, 925/000, versierd met een Y-vormige hanger met roze zirconia's. 40 cm. ca 28 gram. In goede staat

Zilveren jamlepel+roomlepel
Resultaat: 35 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met lang bewerkte steel. Mr. Gerritsen en van Kempen - Zeist. Anno 1945 - 1946. En een roomlepel met zwaan. Op de steel reparatie. Anno 1892. Afmeting: L 18 cm / L 11 cm. Cir...

Ring met paarse steen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring met ronde gefacetteerde paarse steen versierd met een vlinder en een rand bezet met zirconia's. ø52 In goede staat

Zilver medaillon met figuur
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vergulde medaillon, 935/00, ovaal model met aan de voorzijde een afbeelding van een dame in wit emaille. 38x62mm, inclusief hangeroog.

Zilveren cakevork+roomlepel
Resultaat: 35 EUR

835/000 Zilveren cakevork. Mr. A. Pluut - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. En een 835/000 zilveren roomlepel. Mr. J. Schijfsma - Sneek. Circa 1946. Beiden met florale opengewerkte steel. Cakevork met te...

Zilv. dessertlepel + suikerschep
Resultaat: 35 EUR

835/000 Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en streepagaten steel. En een antieke 925/000 zilveren dessertlepel met spatelheft. Londen. Anno 1821. Afmeting: circa 13 cm / 14 cm. In goede s...

Zilv. veterhaak+notenkrabber
Resultaat: 35 EUR

Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit oorstekers, medaillon, oorhangers, ring en armband. Totaal ca 22 gram.

Oud mozaïek portret, Griekse dame
Resultaat: 35 EUR

Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Resultaat: 35 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

4x Koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

Pennenset Parker
Resultaat: 35 EUR

Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.

Stickbarometer, 1900
Resultaat: 35 EUR

Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

2x Oude Afrikaanse maskers
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

2 Dozen domino stenen
Resultaat: 35 EUR

Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse trekpot (gietijzer)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Resultaat: 35 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

Plated champagne-set
Resultaat: 35 EUR

Vier oude plated champagne coups Beyca Spain, met daarbij een chrome champagne koeler. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 77 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Doofpot, 19e eeuw + ketel, circa 1900 + schildersezel, 21e eeuw. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Lot koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Lot koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote appelketel, beddepan, eikenhouten emmer met koperen banden. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

Antiek paardentuig, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.

Antieke zender apparatuur, Duits
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud tin
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

3x Antieke toneelkijkers
Resultaat: 35 EUR

Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse weegschaal, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.

5x Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.

Marokkaanse dolk
Resultaat: 35 EUR

Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

West Minster bimbam klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke Vedette Westminster kwartierslag eikenhouten regulateur. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Resultaat: 35 EUR

Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.

Antieke poppenstoel, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke beukenhouten poppenstoel met gietijzeren wieltjes. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 64 x 31 x 21 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Resultaat: 35 EUR

Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.

Christofle patrijs + glazen koets
Resultaat: 35 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.