Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig Plateel kaststel
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.

Art Deco keramieken dameshoofd, 1930
Resultaat: 35 EUR

Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.

Keramieken figuur, Steigerend paard
Resultaat: 35 EUR

Weens keramieken steigerend paard. Keramos von Wien. Afmeting: 39 x 32 x 17 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Resultaat: 35 EUR

Lot divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren + twee Jugendstil vaasjes, chips, haarlijn, + bisquit porseleinen bron met figuren, goed. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede st...

3x Imari dekselvaasjes
Resultaat: 35 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Herend bonbonschaal
Resultaat: 35 EUR

Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Lot divers, Oosters/Chinees
Resultaat: 35 EUR

Lot diverse oude/antieke Oosterse/Chinese voorwerpen. Onder andere: Hoorn figuur, vaasje, drie delen cloisonne, amuletten, figuren, munten, ring. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

Zes Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

Oude Chinese fluit
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

4x Oud Delfts blauw Fayence
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Brede zilveren slavenband met rozen
Resultaat: 30 EUR

Brede zilveren slavenband, 800/000, met rozen. Slavenband met scharnier en bakslot versierd met een motief van rozen. Breedte 22 mm. ø57x66mm. ca 29,3 gram. In goede staat

Zilveren oorknoppen met diamant
Resultaat: 30 EUR

Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw

Zilveren oorknoppen met diamant
Resultaat: 30 EUR

Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw

Lot sieraden met zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met zilveren broches, collier, stempel, bedels en ee rinkelbandje met belletjes. hagedis mist brochering.

Zilveren ring en oorknoppen barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring en oorclips, 925/000, met barnsteen, met een gladde rand. In goede staat

2 Bloedkoralencolliers
Resultaat: 30 EUR

Twee colliers van takjes bloedkoralen. Beide colliers zijn geknapt. ca 100 gram.

Zilveren ringen en hanger
Resultaat: 30 EUR

Lot zilver met 5 zilveren ringen met o.a. markesiet en parel en een zilveren hanger met roos. diverse gehaltes.

Zilveren petitfour schep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren petitschep, 833/000, met waaiervormige steel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. jl.:M:1922 ca 50 gram. 18 cm. In goede staat

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren armbanden, 835/000, met een biesmarkarmband voorzien van bakslot en veiligheid, breedte 12 mm, lengte 19 cm en een armband met 5 schakels met rozen, verlopend in breedte 11-16mm. lengte ...

Zilveren collier met 2 hangers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier met 2 hangers, 925/000. S-schakelcollier met een grote hanger met een roos en een grote hanger met Aziatisch figuur. totaal ca 31 gram. 6x3,5cm en 7x4,5cm. lengte 48cm.

Zilveren kledingborstel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...

Antieke zilveren borstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke zilveren kledingborstel, 833/000, ovaaL model met glad zilveren bovenkant met dubbele filetrand. deuk in. MT.: Firma Dahlia Amsterdam. Grootte11x8,5cm. In goede staat

2 Zilveren broches
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren broches, 925/000, met gematteerde bewerking. 3-6cm. ca 9 gram. Nieuw

Groot lot schmuck
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met schmuck sieraden, met o.a. kralencolliers, tashangers, oorclips en manchetknopen.

Set zilver, breidop/armband/hanger
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren sieraden met een collier met breidoppen, een armband en hanger met agaat en een collier met hanger met roos. ca 59 gram. In goede staat

Opiumflacon
Resultaat: 30 EUR

Opiumflacon uit hoorn met witmetaal en versierd met diverse bewerkingen met sterren en een yingyang. 4,5x2,5x8cm. In redelijke staat.

Zilveren oorknoppen met saffieren
Resultaat: 30 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, met saffier. Grote rozet oorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier en een rand met 10 rond gefacetteerde saffieren. daartussen zitten 10 kleine zirconi...

Plated zuurstel
Resultaat: 30 EUR

Glazen zuurstel op plated houder, ø13x21cm. In goede staat.

Spang met edelstenen afganistan
Resultaat: 30 EUR

Collier uit witmetaal, voorzien van een bewerking met draken en bezet met koraal en turkoois. Afghanistan. Breedte 17 mm. lengte 44 cm.

Zilveren streekborche
Resultaat: 30 EUR

Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.

Zilveren hanger met poedel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, in de vorm van een poedel met diamanten, ca 0,14 ct en een robijn als oog. 16x23mm. lengte 40 cm. Nieuw

Stel zilveren kaasduimen
Resultaat: 30 EUR

Stel 835/000 zilveren kaasduimen, glad model. Circa 25 mm. Circa 1975. Mr. J.T. Reimerink-Utrecht. Circa 19 gr. Afmeting: ø 2,5 cm. In goede staat.

Zilveren roomlepel 1914
Resultaat: 30 EUR

835/000 Zilveren roomlepel gegraveerde ovale bak en gegraveerde gecontourneerde steel met staande eikel. Mr. J. Schijfsma - Sneek. Annno 1914. Circa: 16 gr. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2 Kristallen schalen met zilver
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...

Zilveren gevlochten armband en collier
Resultaat: 30 EUR

Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat

Onduid. gesig., Rietsnijder
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

A.S. Fontein etc, 3x Miniatuur
Resultaat: 30 EUR

A.S. Fontein etc. Drie oude miniatuur schilderijen. Bloemstillevens + landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.

Oud Japans sieradendoosje
Resultaat: 30 EUR

Oude Japanse kopergeslagen sieradenkist met slot en jade snijstuk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 23 x 17 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek tin
Resultaat: 30 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.

Antiek beschilderd dienblad
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.

Antieke kristallen hallamp, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke kristallen hallamp met messing. Circa 1920. Eén glazen venster kapot. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

5 Delen aziatica
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...

Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Blauw porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Blauw porseleinen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Taartschaal op voet, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...

19e Eeuwse stoof (zonder ketel)
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.

Oud/antiek kruideniersblik, 1915
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik. Circa 1915. Pudding fabriek A.J. Polak Groningen. Scharnieren defect. Afmeting: 30 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Postzegeldoos+pennenbakje
Resultaat: 30 EUR

Bronzen drie-vaks postzegelsdoosje met klepdeksel + glazen pennenbakje met gemerkt fraai gedreven bronskleurig deksel. Circa 1920. Afmeting: 13 x 9 x 6 cm / 14 x 5 x 4 cm. In goede staat.

Grote appelketel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.

5x Oude waaiers, 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Antieke ivoren toneelkijker, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.

2x Mahjong spellen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Bronzen Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Plated, vergulde tafellampen
Resultaat: 30 EUR

Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Eiken pendule, 1920
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten pendule met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1920. Afmeting: 32 x 61 x 15 cm. In goede staat.

2x Engelse uurwerken, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke regulateur, 1890
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Moderne spiegel
Resultaat: 30 EUR

Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.

2 Antieke tafeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke notenhouten bijzettafeltjes. Afmeting: 51 x 40 x 32 cm. In goede staat.

Antieke ovale spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antieke ovale zwarte spiegel met bewerkte rand en facet geslepen spiegel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.

Eiken piano
Resultaat: 30 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.

2x antieke Engelse stoel, 1880
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 160 x 97 cm
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren zwart/rood/creme, florale decor. Afmeting: 160 x 97 cm. In goede staat.

3x metalen figuren
Resultaat: 30 EUR

Drie moderne metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

Beeld op marmeren voet
Resultaat: 30 EUR

Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Murano clown
Resultaat: 30 EUR

Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil glazen tafelschaal met vernikkelde compositie metalen voet. Circa 1915. Afmeting: 17,5 x 22,5 cm. In goede staat.

12x Petrus Regout bloempotten
Resultaat: 30 EUR

Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Makkums bordje met zilveren beugel
Resultaat: 30 EUR

Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.

5x Imari, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie kommen en twee grote borden. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.

2x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 10,3 cm. In goede staat.

Lot diversen (12x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

Lot Japanse Imari borden 6x
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Majolica tabakspot, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinees celadon bord
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker en schuif
Resultaat: 25 EUR

Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.

Zilveren creolen met diamant
Resultaat: 25 EUR

Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw

Zilveren creolen met diamant
Resultaat: 25 EUR

Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw

Collier van parels
Resultaat: 25 EUR

Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 12 mm, in beige, geel en bruin. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw

Zilveren ring topaas
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met blauw topaas, Solitairring met een rond gefacetteerde blauw topaas, met een band deels bezet met zirconia's. ø 59. Nieuw

Zilveren ring
Resultaat: 25 EUR

Massieve zilveren golvende ring, 925/000, 9 mm breed gematteerd. ca 14 gram. Nieuw

Zilveren armband met groene steen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 7 ronde holgeslagen schakels bezet met een ovaal cabouchon geslepen chloromelanietstenen. 18 cm. Breedte 17,5 mm. In goede staat

Zilveren ring met diamant
Resultaat: 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Zilveren ring amethist
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw

Zilveren creolen met diamant
Resultaat: 25 EUR

Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw