Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oost-Duits porselein 6489
3x Oost-Duits porselein
Startprijs 55 EUR
Verkocht
3x Oude Chinese bordjes 6490
3x Oude Chinese bordjes

Resultaat:

50 EUR

4x Oude/antieke Chinese kommen 6491
4x Oude/antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antiek Japans porselein 6492
2x Antiek Japans porselein

Resultaat:

70 EUR

3x Oud keramiek/porselein 6493
3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Zeer grote 'Westerwald' kruik 6494
Zeer grote 'Westerwald' kruik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zes Duitse porseleinen figuren 6495
Zes Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

35 EUR

Chinees Yixing theeservies 6496
Chinees Yixing theeservies
Startprijs 50 EUR
10x Oud/antieke Chinees porselein 6497
10x Oud/antieke Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Oude Japanse Kutani vaas 6498
Oude Japanse Kutani vaas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oude Chinese fluit 6499
Oude Chinese fluit

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6500
Oude Chinese vaas

Resultaat:

35 EUR

6x Antiek Hollands keramiek 6501
6x Antiek Hollands keramiek
Startprijs 40 EUR
Antieke vaas, 1900 6502
Antieke vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930 6503
2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930

Resultaat:

40 EUR

Drie oude antieke figuren 6504
Drie oude antieke figuren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie erotische snuffbotlles 6505
Drie erotische snuffbotlles

Resultaat:

60 EUR

12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis 6506
12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis
Startprijs 60 EUR
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6507
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Startprijs 30 EUR
2x Antieke borden 6508
2x Antieke borden
Startprijs 40 EUR
Grote Chinese kraagvaas, 20e eeuw 6509
Grote Chinese kraagvaas, 20e eeuw
Startprijs 90 EUR
Imari sierschotel, 19e eeuw 6510
Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900 6511
Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900
Startprijs 50 EUR
Engels Wedgwood servies 6512
Engels Wedgwood servies
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Majolica Jugendstil tableau 6513
Majolica Jugendstil tableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6515
Antieke Jugendstil rookverdrijver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6516
Lot Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6517
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein /aardewerk 6518
Lot oud/antiek porselein /aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek porselein/aardewerk 6519
Lot oud/antiek porselein/aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japanse Imari borden 6x 6520
Lot Japanse Imari borden 6x

Resultaat:

30 EUR

Majolica rozensteker+schaal 6521
Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 35 EUR
Verkocht
4x Delfts blauw 6522
4x Delfts blauw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6523
Lot Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Perzische kruik 6524
Perzische kruik

Resultaat:

40 EUR

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw 6525
Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 280 EUR
Verkocht
2x Chinese blauwe potten 6526
2x Chinese blauwe potten

Resultaat:

110 EUR

2x Oude Chinese dekselpotten 6527
2x Oude Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR
Chinese gemberpot 6528
Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6x Antieke Petrus Regout kastkommen 6529
6x Antieke Petrus Regout kastkommen

Resultaat:

80 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6530
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tete a tete theeset, 19e eeuw 6531
Tete a tete theeset, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

2x Japanse Imari borden 6532
2x Japanse Imari borden
Startprijs 55 EUR
Verkocht
2x Chinese gemberpotten 6533
2x Chinese gemberpotten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten 6534
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten

Resultaat:

10 EUR

6x Familie Rose borden, 18e eeuw 6535
6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
7x Antiek Engels keramiek 6536
7x Antiek Engels keramiek

Resultaat:

45 EUR

Chinese Familie Rose theepot, 1900 6537
Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 35 EUR
Delfts blauw kaststel 6538
Delfts blauw kaststel
Startprijs 60 EUR
Familie Rose bord, 19e eeuw 6539
Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Platelen vaasje 6540
Platelen vaasje
Startprijs 75 EUR
Twee Meissen vazen eind 19e eeuw 6541
Twee Meissen vazen eind 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antiek Japans porselein 6542
2x Antiek Japans porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Oud Chinees porselein 6543
4x Oud Chinees porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Delftse tegels, 7x 6544
Lot Delftse tegels, 7x

Resultaat:

21 EUR

4x Oud/antiek porselein 6545
4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR
Verkocht
7x Fayence borden, 19e eeuw 6546
7x Fayence borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6547
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Chinese gemberpot, 19e eeuw 6548
Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Majolica tabakspot, 1900 6549
Majolica tabakspot, 1900

Resultaat:

30 EUR

Oosters Fayence schaal 6550
Oosters Fayence schaal
Startprijs 30 EUR
Oosterse dekselpot 6551
Oosterse dekselpot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antieek Chinees roodlak doosje 6552
Antieek Chinees roodlak doosje

Resultaat:

45 EUR

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x) 6554
Lot Japanse/Chinese snuffbottles (8x)

Resultaat:

85 EUR

Gemberpot + Chinese kom 6555
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas 6556
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas

Resultaat:

450 EUR

3-Delig blauw/wit kaststel 6557
3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 25 EUR
3x Chinese borden 6558
3x Chinese borden
Startprijs 30 EUR
3 Chinese borden, 19e eeuw 6559
3 Chinese borden, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot antiek Japans Imari porselein 6560
Lot antiek Japans Imari porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein 5x 6561
Lot Imari porselein 5x

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Oud Delfts blauw Fayence 6562
4x Oud Delfts blauw Fayence

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tegeltableau, (gesigneerd) 6563
Tegeltableau, (gesigneerd)

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Chinees celadon bord 6564
Chinees celadon bord

Resultaat:

30 EUR

Kantonese dekselvaas 6565
Kantonese dekselvaas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6566
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Chinese schotels, 18e eeuw 6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR