Antieke Duitse eikenhouten staande klok met slagwerk op spiralen. Gemerkt Ergos. Circa 1920. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met echappement uurwerk, achtdaags, halfuur-slag. Japy Frerer. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haancomtoise met spillegang en schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Afmeting: 40 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, seconden en dagaanduiding. Circa 1800. Afmeting: H 208 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Schwarzwalder rozenklok met slagwerk. 19e Eeuw. Scheur wijzerplaat. Afmeting: 39 x 27 x 14 cm. In redelijke staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Decoratieve messing scheepsklok in houten kist. Victor Kullberg Liverpool London. Batterij functie. Afmeting: 8 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1900. Lichte wormbeval. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke Vedette Westminster kwartierslag eikenhouten regulateur. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten regulateur. Genummerd. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...
Eikenhouten pendule met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1920. Afmeting: 32 x 61 x 15 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule. Beschadigd, beeld los bij. Compositie metaal. Als onderdelen te gebruiken. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Westminster tafelklok met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Tempus Fugit, 'de tijd vliegt'. Afmeting: 41 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. The Moore Ipswich. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Oude comtoise met emaille wijzerplaat en pronkslinger. Achtdaags-uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pronk comtoise met plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Nieuwe houten deurtjes. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.