18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Handbeschilderde antieke Friese stoelklok. Circa 1900. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Franse pendule. Circa 1890. Titel: Accord. Meisje met poes. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Mooie beschilderingen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel met emaille cartouches en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met boulle inleg, koper/schildpad en parelmoer. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Bovenstuk slinger mist. Bovenin missen twee delen messing. Verd...
Oude wortelhouten boulle tafelklok met bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Gaspard Geneve Tournart klok. Tweede helft 20e eeuw. Blauw emaille en verguld messing. Batterij functie. Afmeting: 36 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Frans notenhouten klokkenstel met florale intarsia en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enchappement uurwerk, dubbele bel. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelklok met industriële voorstelling en stil Junghans uurwerk. Circa 1915. Compositie metaal. Originele beschildering. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse pendule met schildpad imitaat en brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule, deels verguld, deels gebruneerd. Met Oosterse geklede dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Afmeting: 39 cm. ...
Mooie antieke Franse groene onyx glaspendule met verguld brons + twee kandelaren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Japy Freres. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 - 47 cm. In redelijk/...
Zeer grote Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met kwartier-slag. Circa 1880. Uurwerk genummerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Charles Dix pendule. Circa 1840. Marmer met brons, paard + slang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 48 x 43 x 15 cm. In redelijk/goede ...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met vrouwen figuren. Circa 1915. Brons gepatineerd compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosterse vrouw en snaarinstrument. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde religieuze klok met boulle inleg, verguld messing. Kleine beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Groot Frans antiek wit Carrara marmeren glaspendule stel. Circa 1880. In Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. In zeer goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande vrijslinger met messing uurwerk, gewichten en slinger. Circa 1910. Afmeting: 226 cm. In zeer goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.
Antieke vergulde Franse bronzen pendule met wit marmer en twee figuren. Circa 1850. Met achtdaags-uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 42 x 14 cm. In zeer goed staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
Vroege 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen Empire, Louis Seize pendule met schaapherder en amazone buste. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm...
Weense notenhouten staande precisie regulateur. Gründerzeit. Circa 1880. Gesigneerd Andreas Fettinger Wien. Weekloper uurwerk met decentrale secondenwijzer. Afmeting: 223 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Weense notenhouten Grande Sonnerie Pfeifen Barok staande klok met kwartierslag-uurwerk. Twee-delig. Zijkanten glas. Circa 1870. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde Louis Seize bronzen pendule met kariatiden en feniksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Oude messing pendule met moor. 20e Eeuw. Emaille wijzerplaat. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In redelijke staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...