39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Bronzen Louis Seize pendule, 1800 3500
Bronzen Louis Seize pendule, 1800

2.750 EUR

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw 3506
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

2.300 EUR

Prachtige Franse Empire pendule, 1820 3504
Prachtige Franse Empire pendule, 1820

1.800 EUR

Franse Empire pendule 3516
Franse Empire pendule

825 EUR

Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3519
Schwarzwalder klok, 19e eeuw

700 EUR

Antieke Lenzkirch klok, 1880 3522
Antieke Lenzkirch klok, 1880

700 EUR

Antieke Twentse stoelklok Kamperfehn 3530
Antieke Twentse stoelklok Kamperfehn

575 EUR

Duitse staande klok, 18e eeuw 3648
Duitse staande klok, 18e eeuw

550 EUR

Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw 3532
Engelse pubklok met bol glas, 19e eeuw

425 EUR

Antieke Suchard regulateur, 1915 3528
Antieke Suchard regulateur, 1915

400 EUR

Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

400 EUR

Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw 3645
Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw

300 EUR

Haantjes comtoise, 18e eeuw 3569
Haantjes comtoise, 18e eeuw

275 EUR

Oude horizontale tafelklok 3540
Oude horizontale tafelklok

260 EUR

Antieke Engelse staande klok 3570
Antieke Engelse staande klok

260 EUR

Zeldzame koekoeksklok, 1870 3604
Zeldzame koekoeksklok, 1870

250 EUR

Franse Lyra pendule 3644
Franse Lyra pendule

250 EUR

3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge) 3527
3x Bronzen beelden (voor A'dams horloge)

220 EUR

Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

200 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3657
Engelse staande klok, 19e eeuw

200 EUR

Antieke Franse pendule, 1800 3658
Antieke Franse pendule, 1800

200 EUR

Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915 3671
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915

200 EUR

Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje) 3563
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)

185 EUR

Engels staand klokje, 1920 3607
Engels staand klokje, 1920

185 EUR

Engelse staande klok, 18e eeuw 3546
Engelse staande klok, 18e eeuw

180 EUR

Brocot pendule, 1870 3584
Brocot pendule, 1870

160 EUR

Reiswekker met weerstation 3626
Reiswekker met weerstation

150 EUR

Friese stoelklok, 18e eeuw 3686
Friese stoelklok, 18e eeuw

150 EUR

Jugendstil staande klok, 1915 3688
Jugendstil staande klok, 1915

150 EUR

Antiek Frans klokkenstel, 1870 3536
Antiek Frans klokkenstel, 1870

145 EUR

Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890 3531
Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890

140 EUR

Nachtwakersklok, 19e eeuw 3533
Nachtwakersklok, 19e eeuw

140 EUR

Oude messing nachtwakersklok 3599
Oude messing nachtwakersklok

135 EUR

Antieke Junghans regulateur 3550
Antieke Junghans regulateur

130 EUR

Grote antieke Franse pendule, 1880 3660
Grote antieke Franse pendule, 1880

125 EUR

Antieke  staande klok, 1920 3566
Antieke staande klok, 1920

110 EUR

Franse pronk comtoise, 19e eeuw 3661
Franse pronk comtoise, 19e eeuw

100 EUR

4x Antieke Franse comtoises 3662
4x Antieke Franse comtoises

100 EUR

Franse kolompendule, Louis Philippe 3673
Franse kolompendule, Louis Philippe

100 EUR

Duitse Jugendstil regulateur, 1915 3625
Duitse Jugendstil regulateur, 1915

95 EUR

Antieke militaire nachtwakersklok 3535
Antieke militaire nachtwakersklok

90 EUR

Art Deco staande klok 1930 3565
Art Deco staande klok 1930

90 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3586
Franse comtoise, 19e eeuw

90 EUR

Oude Elka nachtwakersklok 3598
Oude Elka nachtwakersklok

85 EUR

Regulateur, 2 gewichts 3675
Regulateur, 2 gewichts

85 EUR

Engels uurwerk, 19e eeuw 3547
Engels uurwerk, 19e eeuw

80 EUR

Friese staartklok 3583
Friese staartklok

80 EUR

Friese staartklok 3674
Friese staartklok

70 EUR

Militaire nachtwachtersklok 3534
Militaire nachtwachtersklok

60 EUR

Antiek porseleinen klokje, 1930 3537
Antiek porseleinen klokje, 1930

60 EUR

Art Deco pendule stel, 1920 3542
Art Deco pendule stel, 1920

60 EUR

Antieke Duitse Josephiene pendule, 1900 3558
Antieke Duitse Josephiene pendule, 1900

60 EUR

Antieke nachtwakersklok 3597
Antieke nachtwakersklok

60 EUR

Friese staartklok 3601
Friese staartklok

60 EUR

3x Antieke Franse comtoises 3663
3x Antieke Franse comtoises

60 EUR

Junghans regulateur, 1890 3676
Junghans regulateur, 1890

60 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3684
Franse comtoise, 19e eeuw

60 EUR

Antiek marmeren klokkenstel , 1870 3681
Antiek marmeren klokkenstel , 1870

55 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1900 3591
Antieke Junghans regulateur, 1900

50 EUR

Antieke Franse pendule 3620
Antieke Franse pendule

50 EUR

Westminster tafelklok 3623
Westminster tafelklok

50 EUR

Oude comtoise, 20e eeuw 3638
Oude comtoise, 20e eeuw

50 EUR

Tafelklok, 1915 3650
Tafelklok, 1915

50 EUR

Antiek Frans klokkenstel, 1880 3655
Antiek Frans klokkenstel, 1880

50 EUR

Antieke klok + weerstation, 1920 3665
Antieke klok + weerstation, 1920

50 EUR

Antieke Franse pendule, 1880 3666
Antieke Franse pendule, 1880

50 EUR

Franse albast Empire pendule 3680
Franse albast Empire pendule

50 EUR

Antiek tafelklokje, 1900 3656
Antiek tafelklokje, 1900

45 EUR

Antiek bronzen klokkenstel, 1880 3555
Antiek bronzen klokkenstel, 1880

40 EUR

Messing scheeps/bureau klok 3582
Messing scheeps/bureau klok

40 EUR

Antieke regulateur, 1920 3594
Antieke regulateur, 1920

40 EUR

Rozenklokje, 19e eeuw 3621
Rozenklokje, 19e eeuw

40 EUR

Friese staartklok 3667
Friese staartklok

40 EUR

West Minster bimbam klok 3593
West Minster bimbam klok

35 EUR

Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

35 EUR

Zaanse klok 3578
Zaanse klok

30 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

30 EUR

Eiken pendule, 1920 3602
Eiken pendule, 1920

30 EUR

2x Engelse uurwerken, 19e eeuw 3610
2x Engelse uurwerken, 19e eeuw

30 EUR

Grote antieke regulateur, 1890 3679
Grote antieke regulateur, 1890

30 EUR