Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote schildpad klederdrachtpop
Startprijs 20 EUR

Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Lehmann blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.

4x Oude Engelse Dinky Toys
Startprijs 40 EUR

Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.

Negroïde man met banjo
Startprijs 40 EUR

Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 50 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

Lot speelgoed
Startprijs 50 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 50 EUR

Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Button serie 'Thunderbirds'
Startprijs 50 EUR

Zeven buttons van de serie Thunderbirds. 80er Jaren. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.

Roco 04141 E BR 1018 ÖBB
Startprijs 50 EUR

Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat

Roco Re 460 073-0
Startprijs 50 EUR

Roco H0, Re 460 073-0, SBB CFF FFS (Televisione Svizzera) met verpakking van ander model, in goede staat

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier OHE
Startprijs 50 EUR

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier
Startprijs 50 EUR

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier "Poollok" 250 002-3 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 43508
Startprijs 50 EUR

Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat

Roco 43467 H0, S.N.C.F. BB 63792
Startprijs 50 EUR

Roco 43467 H0, S.N.C.F. BB 63000 (63792) met originele verpakking en in goede staat

Roco 4193S (43510)
Startprijs 50 EUR

Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat

Roco 04158 A H0, BB 63998
Startprijs 50 EUR

Roco 04158 A H0, BB 63998 Diesellok (S.N.C.F.) met originele verpakking en in goede staat

Fleischmann H0 4383, 151 004-9 DB
Startprijs 50 EUR

Fleischmann H0 4383 E-lok, 151 004-9 DB Cargo met originele verpakking, in goede staat

Roco 43441 E-lok DB E32-103
Startprijs 50 EUR

Roco 43441 E-lok DB E32-103 (met doos van 04145 A) in goede staat

Roco 43507 A Re 4/6 12323
Startprijs 50 EUR

Roco 43507 Re 4/6 12323 met verpakking van 04191 A) in goede staat

Fleischmann H0 4328, DB 141 128-9
Startprijs 50 EUR

Fleischmann H0 4328, DB 141 128-9 met originele verpakking, in goede staat

Fleischmann H0 4353, DB 120 146-6
Startprijs 50 EUR

Fleischmann H0 4353, DB 120 146-6 met originele verpakking, in goede staat

Oude blikken stoommachine
Startprijs 55 EUR

Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.

2x Fleischmann H0: 4280 en 4349
Startprijs 60 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4349 DB 111 188-9 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4280, Diesellok BR 68001 SNCF zonder originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 57980 en 57983
Startprijs 60 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57980 H0 Diesellok Hercules (Enercon) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 57983 H0 Diesellok Hercules (Integro) met originele verpakking in goede staat

Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4
Startprijs 60 EUR

Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat

Duitse Steiff haas
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse Steiff haas met kunststof ogen en origineel etiket 'Knopff im Ohr', Nr. 6281/75. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Startprijs 70 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 57984 en 59441
Startprijs 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

Roco Museum Edition 43660
Startprijs 75 EUR

Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.

2x Piko: 97705 en 59451
Startprijs 75 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 97705 H0 Diesellok Rh 2016 920-8 (Adria Transport) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59451 H0 E-Lok BR 101 100-6 (Stadtwerke) met originele verpakking in ...

2x Piko: 57538 en 59448
Startprijs 75 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat

2x Fleischmann H0: 4380 en 4350
Startprijs 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4380 DB 151 030-4 DB met originele verpakking, in goede staat en 1x 4350 DB 120 002-1 met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 59581 en 59582
Startprijs 75 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...

2x Fleischmann H0: 4382 en 4237
Startprijs 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4382, DB 151 021-3 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4237, DB 218 362-2 (met verpakking van 4236), in goede staat.

2x Fleischmann H0: 4326 en 4329
Startprijs 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4326, E-lok DB 141 237-8 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4329 E-lok DB 141 441-6 met originele verpakking en in goede staat.

2x Fleischmann H0: 4346 en 4347
Startprijs 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.

2x Fleischmann H0: 4351 en 4352
Startprijs 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4351, DB 120 103-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4352, DB 120 143-3 met originele verpakking en in goede staat.

2x Fleischmann H0: 4270 (lok 5201) en 4381
Startprijs 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4270 (lok 5201), met verpakking van 4270, in goede staat en 1x 4381, DB 151 107-0 met originele verpakking , in goede staat.

2x Piko: 59558 en 59559
Startprijs 80 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59558, E-Lok BR 185 682-2 (Cargolink) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59559 H0 E-Lok BR 146 520-2 (InterConnex) met originele verpakking in goede staat

5x Oud speelgoed
Startprijs 100 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

3x oud Duits blikken speelgoed
Startprijs 100 EUR

Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...

Oude speelgoed Pinokkio
Startprijs 100 EUR

Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke speelkaarten Wenen (54x)
Startprijs 100 EUR

Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Roco 43610 H0 nr. 2495/3100
Startprijs 100 EUR

Roco 43610 H0 set (by Gieffeci nr 2495/3100) E-lok FS E646 005 met originele verpakking en in goede staat

Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn"
Startprijs 100 EUR

Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn in Österreich" , bevat E-lok 1670 25 en Diesellok 2045 20 met originele verpakking in goede staat

Jugendstil kinderservies, 1915
Resultaat: 20 EUR

Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.

Okwa speelgoedauto, 1950
Resultaat: 40 EUR

Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Fleischmann 4343 H0, SBB Re 4/4 ,11374 CFF
Resultaat: 40 EUR

Fleischmann 4343 H0, E-Lok SBB Re 4/4 ,11374 CFF met originele verpakking, in goede staat