Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4349 DB 111 188-9 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4280, Diesellok BR 68001 SNCF zonder originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat
Roco 43467 H0, S.N.C.F. BB 63000 (63792) met originele verpakking en in goede staat
2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 8501, tweedelige gelede tram 123 (Herta/Kurz) met originele verpakking en in goede staat
Roco H0 8504A, dubbelgelede electrische tram BR 3127 met originele verpakking en in goede staat
Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat
Roco 43610 H0 set (by Gieffeci nr 2495/3100) E-lok FS E646 005 met originele verpakking en in goede staat
Roco H0, Re 460 073-0, SBB CFF FFS (Televisione Svizzera) met verpakking van ander model, in goede staat
Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco Museum Edition 43238, H0 spoor, Lok met tender 01 150. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco H0 72932 Limited Edition, Diesellok 749 250-7 (Nr. 198/400) CD met originele verpakking en in goede staat.
Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeven buttons van de serie Thunderbirds. 80er Jaren. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
50-er Jaren Duitse Käthe Kruse pop in originele doos. Met stoffen lichaam en cellulose beschilderd hoofd. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse Steiff haas met kunststof ogen en origineel etiket 'Knopff im Ohr', Nr. 6281/75. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...