Handgeknoopt Perzisch Gabbeh kleed van Shiraz. Met afbeeldingen van een leeuw, figuur en diverse andere dieren. Afmeting: 190 x 102 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Hamadan/Iran. Rood van kleur met decor van dieren en figuren. Afmeting: 310 x 77 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Keshan/Iran. Met veel rood en blauw. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch handgeknoopt rood kleed met florale decors. Afmeting: 277 x 133 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig. Versleten. Afmeting: 284 x 368 cm. In redelijke staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt tapijt gemaakt van wol. Met een Perzisch Tabriz motief. Circa 60 jaar oud. Veel rood met blauw. Afmeting: 305 x 250 cm. In goede staat.
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.