Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek paardentuig, 1900 2543
Antiek paardentuig, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke Engelse reiskist 2539
Antieke Engelse reiskist

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Franse bureau set, 19e eeuw 2517
Franse bureau set, 19e eeuw

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Aker met deksel, 19e eeuw 2513
Aker met deksel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Antieke bouilloir, 1915 2512
Antieke bouilloir, 1915
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke kandelaar, 1915 2511
Antieke kandelaar, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Bronzen plaquettes in lijst 2510
2x Bronzen plaquettes in lijst

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jugendstil inktstel 2502
Jugendstil inktstel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiquarische Judaica bijbels 2501
2x Antiquarische Judaica bijbels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese drakenboot 2499
Oude/antieke Chinese drakenboot

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4x Antieke religieuze kruizen 2498
4x Antieke religieuze kruizen

Resultaat:

25 EUR

Parker Vulpen Blauw/ goudkleur 2497
Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Parker pennenset Zwart/goud 2495
Parker pennenset Zwart/goud

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek bordenrek, 1900 2490
Antiek bordenrek, 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Antieke kaarskandelaren, 1900 2470
2x Antieke kaarskandelaren, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Oude aanstekers 2448
5x Oude aanstekers

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Tabaksdoos+reiswekker 2444
Tabaksdoos+reiswekker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude tinnen ets platen 2439
2x Oude tinnen ets platen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot divers oud/antiek koper 2438
Lot divers oud/antiek koper

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek koperwerk 2431
Lot oud/antiek koperwerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleine houtgestoken Madonna 2429
Kleine houtgestoken Madonna

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke meetlat + EL 2422
Antieke meetlat + EL

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke wandelstokken 2421
2x Antieke wandelstokken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek pijpenrek 2416
Antiek pijpenrek

Resultaat:

90 EUR