Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde lepeldoos op bolpootjes. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten theekist. Vogelaugen furnier. Barok vormgeving. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke kistjes. Onder andere: Lakwerk, wortelhout, mahonie, Perzisch. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke dekseldoosjes. Bestaande uit: Twee maal hout met achter-glas-schildering, tweemasters, 20e eeuw + één maal glas Jugendstil-stijl, naakte zwemmende vrouw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goed...
Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...
Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale kopergeslagen plaquette met bachussen. Door K. Bartholomai 1894. Houten omlijsting. Afmeting: 41 x 48 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met schroefdraad. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Antieke messing kolentang + wit metalen tonteldoos (later). Voor aan Friese staartklok. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal Hollands Art Deco koperwerk. Circa 1925. Twee schalen Amsterdamse School. Eén wandkandelaar, W.G. Bannink-Haarlem. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Renaissance bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw of ouder. Oud schroefdraad. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen tafellampen met putti. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen met marmer Empire kaarskandelaar. Circa 1870. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1890. Eén maal grote lampenvoet Ivanhoe + kaarskandelaar, reparatie arm. Afmeting: 42 - 57 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met vergulde compositie metalen voet. Circa 1900. Met tijgerkoppen en kristalglazen reservoir. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors. Circa 1910. Afmeting: circa 60 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.
Vijf maal antiek gereedschap. Betreffende smederij. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 59 cm. In goede staat.