Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil kaarskandelaar met kopernagels. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: 30 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...
Oude/antieke Chinese houten drakenboot met zijde-zijl en vlag. Afmeting: 55 x 65 x 17 cm. In goede staat.
Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.
Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Antiek notenhouten kerfsnede bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 71 x 83 x 8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Vijf oude aanstekers, benzine, divers + één tondeldoos van bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud antiek. Bestaande uit: Terracotta tabakspot. Circa 1900. J.M.H. 3351. Zijkant scherf gelijmd + Duitse reiswekker, U.S. Zone. Merk Europe. In grappige messing foedraal. Afmeting: 7 - 20 c...
Twee oude tinnen ets platen. Bestaande uit: De chirurgijn + De Docter. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgestoken Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten meetlat, gemerkt + palissanderhouten EL. Afmeting: 70 x 114 cm. In goede staat.
Twee antieke gestoken houten wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil pijpenrek met messing, visser met zeemonsters. Afmeting: 36 x 55 x 6 cm. In goede staat.