Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek borstelkastje, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Tinnen figuren etc.
Startprijs 30 EUR

Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Doos diversen oud/antiek
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Bureaulamp + koper, porselein, plated etc. Afmeting: 20 x 48 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

Blauw porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Blauw porseleinen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antiek Frans wandlampje
Startprijs 75 EUR

Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

10x Oude emaille borden
Resultaat: 125 EUR

Tien oude diverse emaille borden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

4x Italië, divers
Resultaat: 40 EUR

Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

2x Kaartspel etc.
Resultaat: 90 EUR

Twee maal betreffende kaartspel. Eén maal antieke houten pers voor speelkaarten. Eén maal houten tablet met vier houten houders voor speelkaarten en benen fiches. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In goede staat...

9x Diversen, Sieraden, vaas etc.
Resultaat: 70 EUR

Negen maal diversen. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, Rosenthal vaas, vergiet, Bavaria theepotje, vernikkelde theepot. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Marmeren inktpot, 1920
Startprijs 90 EUR

Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Antieke staande lamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing staande lamp. Verstelbaar. Met drakenkoppen decor. Afmeting: 173 x 46 cm ø. In goede staat.

Kinderschommel in visvorm
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve grote houtgesneden gepolychromeerde schommel vis. 21e Eeuw. Afmeting: 125 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Antiek lantaarn met koperen kap, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antiek ijzeren lantaarn met koperen kap. Circa 1900. Afmeting: 110 x 55 cm ø. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR

Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met hoed
Startprijs 75 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Jongeling met hoed
Startprijs 75 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met druiven
Startprijs 90 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met mand op schouder
Resultaat: 130 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met mand op schouder. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongeling met snaarinstrument
Startprijs 60 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met snaarinstrument. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

2x Dekselcoupes, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse dekselcoupes met Kantonees porseleinen reservoirs en bronzen monturen met leeuwenkoppen. Eén kapot. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse kleden, 4x
Startprijs 35 EUR

Lot (4x) diverse handwerk kleden, onder andere gehaakt. In doos. Afmeting: 40 x 48 x 34 cm. In goede staat.

Lot oude kerstkleden
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude kleden met kerstmotieven. In doos. Afmeting: 24 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Religieus paneel in lijst, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.

Reiskist, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met necessaires en vakverdeling. Glazen flacons en geheime lade zijkant. Met mechanisme. Afmeting: 17 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lektuurhouder, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse lakwerk lektuurhouder in Jugendstil vormgeving, met figuren en krijgers. Circa 1915. Afmeting: 38 x 28 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theebus
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese handbeschilderde tinnen theebus. Circa 1900. Choicest pure Chinese tea importer Toko Piet Sourabaya Java. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Zuid-Amerikaanse kinderdraagtas
Startprijs 50 EUR

Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.

Grote goudkleurige engel
Resultaat: 50 EUR

Grote goudkleurige engel om op te hangen. Compositie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke theeketel op comfoor+inktstel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse messing theeketel, theelicht, inktstel. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1910. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Oud Chinees bronzen offerschaaltje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees bronzen offerschaaltje. Lotusbloem op hand. Bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.

Art Deco vis
Resultaat: 50 EUR

Art Deco hoorn gemaakte sluiervis met glazen ogen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

3x Oude messing fotolijsten
Startprijs 50 EUR

Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

A'damse Taxi lichtbak, 1960
Resultaat: 120 EUR

Amsterdamse TAXI lichtbak. Circa 1960. Afmeting: 35 x 128 x 17 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude miniaturen
Startprijs 80 EUR

Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Taartschaal op voet, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude bierreclame Beauregard
Startprijs 50 EUR

Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.

2x Boekjes Oldtimers
Startprijs 60 EUR

Twee boekjes. Bestaande uit: Oude racers + 1910 prinses Juliana met verso Spijker auto reclame. Lithografie T.H. Molkenboer. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

4x Oud bakeliet
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud bakeliet. Bestaande uit: Twee maal Alresa doosjes met rokende lopende ratten. Eén Cognac Courvoisier. Eén maal sigarettendoos met Oosterse karavaan. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

5x Oude blikken buttons
Startprijs 30 EUR

Vijf oude blikken buttons. Onder andere: Batman, Popeye, Spiderman, UFO, Andy Warhol. 80-er Jaren. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

Emaille miniatuurboekje Berlijn
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing geëmailleerde hanger Berlin. Boekje met vier bladzijden Berlin. Circa 1930. Afmeting: 2 cm. In goede staat.

Oud spiegelglazen reclamebord
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegelglazen Irish Whisky Molon's reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 61 cm. In goede staat.

Groot lot zilvertin
Startprijs 60 EUR

Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.

3x Japans, divers
Resultaat: 39 EUR

Drie maal Japans. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee maal Satsuma vazen met figuren en floraal decor + houten sieradenkistje met messing beslag/slot en natuurstenen medaillons. Afmeting: 22 - ...

2x Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...

2x oude/antieke notenkrakers
Startprijs 90 EUR

Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

Oude agaat dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal Russisch lakwerk. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos, schip in storm, gesigneerd Kohhoba Pedocknho. Eén maal beschilderd houten ei. Afmeting: 11,5 - 11 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Oosterse figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2 Messing kraagkandelaren
Resultaat: 55 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Antiek dekselkompas, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Antieke aktentas, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Japanse trekpot (gietijzer)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Japans cloisonne
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud/antiek Japans cloisonne. Bestaande uit: Twee vazen en één bloempot. Florale decors. Afmeting: 7 - 19 cm. In goede staat.

Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

Aansteker sigaar + houder
Resultaat: 50 EUR

Eén oude aparte aansteker in sigaarvorm + één antieke plated sigarenhouder met putti etc. Circa 1900. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 50 EUR

Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....

4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 40 EUR

Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Blikken sigarendispenser, 1930
Resultaat: 90 EUR

Blikken sigarendispenser. Made in Germany D.R.G.M. Circa 1930. Functioneert. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

2x Italiaanse marmeren vazen
Startprijs 80 EUR

Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

Gietijzeren raderboot New York
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

3x Oud divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud divers. Bestaande uit: Plated wijnkoeler, koper geslagen mand, keramieken dekseldoos met vossenjacht decor Copeland Spode. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 30 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Neo Renaissance bronzen vijzel, 1900
Resultaat: 85 EUR

Neo Renaissance bronzen vijzel met stamper. Circa 1900. Afmeting: 10 - 13,5 cm ø. In goede staat.

Antieke stereokijker + kaarten, 1910
Startprijs 120 EUR

Antieke beukenhouten stereokijker met doos vol diverse kaarten. Circa 1910. Onder andere: boeren oorlog, Zuid Afrika. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Obelisk
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Imitatie schildpad schild met gravering
Resultaat: 50 EUR

Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.

Tinnen koffieset op tablet
Resultaat: 40 EUR

Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stoof (zonder ketel)
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.

Oud/antiek kruideniersblik, 1915
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik. Circa 1915. Pudding fabriek A.J. Polak Groningen. Scharnieren defect. Afmeting: 30 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Resultaat: 35 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

Corpus Christi, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroege houtgestoken Corpus Christi. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.

Oude meerschuim tabakspijp
Startprijs 50 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3x Antieke sloten
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

4x Oude Duitse affiche
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Dick und Doof in der Schule + Tarzan auf der Schatzinsel + Rififi in Stockholm + Diamanten rand. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke messing microscoop in kist
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.

Halssierraad+dekseldoosje
Startprijs 60 EUR

Oosterse handbeschilderde dekseldoos met figuren decor + wit metalen bewerkt sieraad. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Oude Pennenlegger+briefopener
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke dienbladen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Jugendstil dienbladen met florale gedecoreerde keramieken tablets. Circa 1915. Eén handgreep los bij. Afmeting: 48 - 52 cm. In goede staat.

2x Antieke gietijzeren deur rasters
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke gietijzeren deur rasters. Afmeting: 90 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans spijkerbeeld
Resultaat: 60 EUR

Oud Afrikaans spijkerbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Oosterse tablet met intarsia
Startprijs 120 EUR

Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.

Antieke 5-delige tinnen koffie/theeset
Startprijs 75 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tinnen koffie/theeset. Vijf-delig. Gemerkt Gerhadri & Co Lüdenscheid. Afmeting: 13 - 49 cm. In goede staat.

2x Messing hanglampjes etc.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke vergulde messing wandlampen met engelen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 11 x 14,5 cm. En een bronzen kandelaar met vrouwelijke figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

3x Cloisonne vaasjes
Resultaat: 105 EUR

Drie oude/antieke Jugendstil cloisonne vaasjes met waterlissen decor. Bloem bodemmerk. Afmeting: 9 - 17,5 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco inktpot, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Art Deco inktpot. Duitsland W.M.F. Circa 1920. Afmeting: 5 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Oude Japanse lakwerk plantenbak
Resultaat: 50 EUR

Oude Japanse houten lakwerk plantenbak met messing handvaten, parelmoer-inleg en zinken binnenbak. Afmeting: 30 x 30 x 29 cm. In goede staat.

2x Antieke spaarpotjes, 1930
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing spaarpotjes. Gemerkt Nemi. Circa 1930. Bestaande uit: Melkkanvorm + hondenhut met hond, met opschrift Hector waeckt. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Oud Chinees glazen sierscherm
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees glazen sierscherm met gespannen zijde achter glas. Geschenk van ambassadeur China voor Malta Liu Zhengxiu. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 23 x 9 cm. In goede staat.