Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Bureaulamp + koper, porselein, plated etc. Afmeting: 20 x 48 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Blauw porseleinen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Tien oude diverse emaille borden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Twee maal betreffende kaartspel. Eén maal antieke houten pers voor speelkaarten. Eén maal houten tablet met vier houten houders voor speelkaarten en benen fiches. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In goede staat...
Negen maal diversen. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, Rosenthal vaas, vergiet, Bavaria theepotje, vernikkelde theepot. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Antieke messing staande lamp. Verstelbaar. Met drakenkoppen decor. Afmeting: 173 x 46 cm ø. In goede staat.
Decoratieve grote houtgesneden gepolychromeerde schommel vis. 21e Eeuw. Afmeting: 125 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren lantaarn met koperen kap. Circa 1900. Afmeting: 110 x 55 cm ø. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met mand op schouder. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met snaarinstrument. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse dekselcoupes met Kantonees porseleinen reservoirs en bronzen monturen met leeuwenkoppen. Eén kapot. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot (4x) diverse handwerk kleden, onder andere gehaakt. In doos. Afmeting: 40 x 48 x 34 cm. In goede staat.
Lot diverse oude kleden met kerstmotieven. In doos. Afmeting: 24 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met necessaires en vakverdeling. Glazen flacons en geheime lade zijkant. Met mechanisme. Afmeting: 17 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk lektuurhouder in Jugendstil vormgeving, met figuren en krijgers. Circa 1915. Afmeting: 38 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese handbeschilderde tinnen theebus. Circa 1900. Choicest pure Chinese tea importer Toko Piet Sourabaya Java. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige engel om op te hangen. Compositie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse messing theeketel, theelicht, inktstel. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1910. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen offerschaaltje. Lotusbloem op hand. Bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Art Deco hoorn gemaakte sluiervis met glazen ogen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Amsterdamse TAXI lichtbak. Circa 1960. Afmeting: 35 x 128 x 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Twee boekjes. Bestaande uit: Oude racers + 1910 prinses Juliana met verso Spijker auto reclame. Lithografie T.H. Molkenboer. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Vier maal oud bakeliet. Bestaande uit: Twee maal Alresa doosjes met rokende lopende ratten. Eén Cognac Courvoisier. Eén maal sigarettendoos met Oosterse karavaan. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Vijf oude blikken buttons. Onder andere: Batman, Popeye, Spiderman, UFO, Andy Warhol. 80-er Jaren. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Antieke messing geëmailleerde hanger Berlin. Boekje met vier bladzijden Berlin. Circa 1930. Afmeting: 2 cm. In goede staat.
Oude spiegelglazen Irish Whisky Molon's reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 61 cm. In goede staat.
Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.
Drie maal Japans. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee maal Satsuma vazen met figuren en floraal decor + houten sieradenkistje met messing beslag/slot en natuurstenen medaillons. Afmeting: 22 - ...
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...
Twee oude/antieke houtgestoken notenkrakers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal adelaarskop met glazen ogen + kabouterhoofd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal Russisch lakwerk. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos, schip in storm, gesigneerd Kohhoba Pedocknho. Eén maal beschilderd houten ei. Afmeting: 11,5 - 11 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Japans cloisonne. Bestaande uit: Twee vazen en één bloempot. Florale decors. Afmeting: 7 - 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Eén oude aparte aansteker in sigaarvorm + één antieke plated sigarenhouder met putti etc. Circa 1900. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Blikken sigarendispenser. Made in Germany D.R.G.M. Circa 1930. Functioneert. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Drie maal oud divers. Bestaande uit: Plated wijnkoeler, koper geslagen mand, keramieken dekseldoos met vossenjacht decor Copeland Spode. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Neo Renaissance bronzen vijzel met stamper. Circa 1900. Afmeting: 10 - 13,5 cm ø. In goede staat.
Antieke beukenhouten stereokijker met doos vol diverse kaarten. Circa 1910. Onder andere: boeren oorlog, Zuid Afrika. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik. Circa 1915. Pudding fabriek A.J. Polak Groningen. Scharnieren defect. Afmeting: 30 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Vroege houtgestoken Corpus Christi. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Dick und Doof in der Schule + Tarzan auf der Schatzinsel + Rififi in Stockholm + Diamanten rand. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Oosterse handbeschilderde dekseldoos met figuren decor + wit metalen bewerkt sieraad. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil dienbladen met florale gedecoreerde keramieken tablets. Circa 1915. Eén handgreep los bij. Afmeting: 48 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren deur rasters. Afmeting: 90 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans spijkerbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tinnen koffie/theeset. Vijf-delig. Gemerkt Gerhadri & Co Lüdenscheid. Afmeting: 13 - 49 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde messing wandlampen met engelen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 11 x 14,5 cm. En een bronzen kandelaar met vrouwelijke figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Jugendstil cloisonne vaasjes met waterlissen decor. Bloem bodemmerk. Afmeting: 9 - 17,5 cm. In goede staat.
Antieke messing Art Deco inktpot. Duitsland W.M.F. Circa 1920. Afmeting: 5 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Oude Japanse houten lakwerk plantenbak met messing handvaten, parelmoer-inleg en zinken binnenbak. Afmeting: 30 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke messing spaarpotjes. Gemerkt Nemi. Circa 1930. Bestaande uit: Melkkanvorm + hondenhut met hond, met opschrift Hector waeckt. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Oud Chinees glazen sierscherm met gespannen zijde achter glas. Geschenk van ambassadeur China voor Malta Liu Zhengxiu. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 23 x 9 cm. In goede staat.