Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote appelketel, 19e eeuw 2565
Grote appelketel, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Meerschuimpijp in etui 2515
Meerschuimpijp in etui

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke toneelkijkers 2489
2x Antieke toneelkijkers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oud Blijdorp 2440
3x Oud Blijdorp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Stijlvolle koperen tafellamp 2396
Stijlvolle koperen tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiek kopergeslagen 2363
2x Antiek kopergeslagen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
A'damse Taxi lichtbak, 1960 2322
A'damse Taxi lichtbak, 1960

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oud Chinees bronzen offerschaaltje 2319
Oud Chinees bronzen offerschaaltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Authentieke kokosrasp, 1900 2254
Authentieke kokosrasp, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke ingelegde luit, 1920 2206
Antieke ingelegde luit, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke gietijzeren haardset, 1900 2157
Antieke gietijzeren haardset, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Groot lot antiek tin 2150
Groot lot antiek tin

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Tin, 18e eeuw 2142
2x Tin, 18e eeuw

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Lot divers tin 2139
Lot divers tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Sculptuur, Salamanders 2132
Sculptuur, Salamanders

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude vogelkooi 2104
Oude vogelkooi

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke handbeschilderde kist, 1900 2100
Antieke handbeschilderde kist, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke rokkandelaar + vijzel 2086
Antieke rokkandelaar + vijzel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Wandkandelaren, Empire-stijl 2045
2x Wandkandelaren, Empire-stijl

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
5x Oude miniatuurtjes 2033
5x Oude miniatuurtjes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Oude Leitz Leica camera 2633
Oude Leitz Leica camera

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
2x Dames bontmantels 2628
2x Dames bontmantels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote antieke petroleumlamp, 1900 2625
Grote antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

40 EUR