39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Taartschaal op voet, 1920 2325
Taartschaal op voet, 1920

30 EUR

2x Antieke petroleumlamp, 1900 2334
2x Antieke petroleumlamp, 1900

30 EUR

19e Eeuwse stoof (zonder ketel) 2361
19e Eeuwse stoof (zonder ketel)

30 EUR

Oud/antiek kruideniersblik, 1915 2362
Oud/antiek kruideniersblik, 1915

30 EUR

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren 2410
2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren

30 EUR

Postzegeldoos+pennenbakje 2503
Postzegeldoos+pennenbakje

30 EUR

Grote appelketel, 19e eeuw 2565
Grote appelketel, 19e eeuw

30 EUR

5x Oude waaiers, 20e eeuw 2579
5x Oude waaiers, 20e eeuw

30 EUR

Antieke ivoren toneelkijker, 1900 2592
Antieke ivoren toneelkijker, 1900

30 EUR

2x Mahjong spellen 2594
2x Mahjong spellen

30 EUR

Staande petroleumlamp 2597
Staande petroleumlamp

30 EUR

Bronzen Chinese vaas, 19e eeuw 2611
Bronzen Chinese vaas, 19e eeuw

30 EUR

2x Plated, vergulde tafellampen 2612
2x Plated, vergulde tafellampen

30 EUR

Groot lot oude waaiers 2152
Groot lot oude waaiers

25 EUR

Antieke Opaline tafellamp 2168
Antieke Opaline tafellamp

25 EUR

Doos diversen oud/antiek 2290
Doos diversen oud/antiek

25 EUR

Antiek bordenrek, 1900 2490
Antiek bordenrek, 1900

25 EUR

4x Antieke religieuze kruizen 2498
4x Antieke religieuze kruizen

25 EUR

2x Bronzen plaquettes in lijst 2510
2x Bronzen plaquettes in lijst

25 EUR

2x Oude bronzen voorwerpen 2580
2x Oude bronzen voorwerpen

25 EUR

Antiek Oosters spel met benen fiches 2589
Antiek Oosters spel met benen fiches

25 EUR

Antieke theestoof + ketel 2605
Antieke theestoof + ketel

25 EUR

Antieke emmer + kolenstoof 2606
Antieke emmer + kolenstoof

25 EUR

2x Vergulde wandlampen 2615
2x Vergulde wandlampen

25 EUR

Antieke Hollandse barometer, 1900 2227
Antieke Hollandse barometer, 1900

20 EUR

2x Antieke kaarskandelaren, 1900 2470
2x Antieke kaarskandelaren, 1900

20 EUR

3x Indonesisch, 20e eeuw 2608
3x Indonesisch, 20e eeuw

20 EUR

6x Oosters, 20e eeuw 2551
6x Oosters, 20e eeuw

15 EUR

3x Oud Oosters koperwerk 2607
3x Oud Oosters koperwerk

15 EUR

Antieke opaline petroleumlamp, 1900 2610
Antieke opaline petroleumlamp, 1900

15 EUR