Tien maal diverse stopflacons/parfum flacons in diverse vormen en uit diverse periodes. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Oude zeven-delige glazen champagne set. Inclusief champagnekoeler. 21e Eeuw. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Twee maal antiek glaswerk Ikora. Circa 1920. Okergeel. Ongemerkt. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote kristallen gembercoupe. Deksel mogelijk niet origineel. Chips. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In redelijke staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.