Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Engels model salontafel. ca.1920. Plateau mahonie ingelegd. Afmeting: ø 101 cm. H. 55cm.In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.
Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theetafel met etage en gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Licht noten Art Deco achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Mahoniehouten Art-Deco kapspiegel met lades die je kunt wegklappen.is wel een restauratie objecten een zitbankje met klep. Ca. 1930 165x72x40 cond.R/S
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.
Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel met lades en kaarskandelaren. Afmeting: 105 x 120 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Drie laden commode. Circa 1900. Noten op zachthout gefineerd. Gerestaureerd. Afmeting: 101 x 77 x 52 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke Duitse Louis Philippe wortelnoten tafel met onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 63 x 57 x 93 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast in Gotische-stijl. Circa 1910. Deels massief. Met opzetspiegel (geslepen) en twee glasdeurtjes. Afmeting: 205 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen i...
Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren Twents secretaire. Afmeting: 54 x 109 x 204 cm. In goede originele staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Drie-deurs garderobekast met in het midden een geslepen spiegel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 238 x 190 x 60 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse wortelnoten scheerspiegel met opbergvak. Verstelbaar. Afmeting: ca. H 140 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Twee-delige wortelnoten vitrinekast met gebogen glas en glasplaten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 145 x 53 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.
Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Spiegel met console. Circa 1880. Console en spiegel met gedraaide zuilen. Noten/wortelnoten. Console hoogte 53 cm. Afmeting: 248 x 91 x 35 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen ...
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse exclusieve wortelnoten naaitafel met band en florale intarsia. Drie lades, deksel en wolhouder. Afmeting: 75 x 76 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische eikenhouten uittrektafel. Circa 1900. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Recentelijk gerestaureerde mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1850. Afmeting: 167 x 48 x 108 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Vertico met opstand, pilasters, hekwerk en lades. Circa 1880. Afmeting: 204 x 92 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven Rosentahl stoelen. Hombre design, Burkhard Vogtherr. Essenhout, beuken, donker gebeitst met ribuelour. Afmeting: 84 x 60 x 68 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.