Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw 4096
Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke eiken Gründerzeit kast, 1880 4097
Antieke eiken Gründerzeit kast, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870 4098
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Mooie antieke vertico, 1880 4099
Mooie antieke vertico, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollandse Willem III spiegel , 1870 4100
Hollandse Willem III spiegel , 1870

Resultaat:

220 EUR

Spiegel + console, 1880 4101
Spiegel + console, 1880
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Oude ladenkast, 1930-1950 4102
Oude ladenkast, 1930-1950

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Willem III naaitafel, 1860 4103
Willem III naaitafel, 1860

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Eiken bijzettafel, 1930 4104
Eiken bijzettafel, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Antieke Thonet-stijl stoelen, 1900 4105
4x Antieke Thonet-stijl stoelen, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse linnenkast, 1850 4106
Hollandse linnenkast, 1850

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek Engelse side board 4107
Antiek Engelse side board

Resultaat:

170 EUR

Antieke Duitse uittrektafel, 1900 4108
Antieke Duitse uittrektafel, 1900
Startprijs 350 EUR
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880 4109
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Startprijs 400 EUR
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4110
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4111
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote  Biedermeier spiegel 4112
Grote Biedermeier spiegel

Resultaat:

100 EUR

Engelse kapspiegel, 19e eeuw 4113
Engelse kapspiegel, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Wortelnoten scheerspiegel 4114
Wortelnoten scheerspiegel
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Grote ovale spiegel 4115
Grote ovale spiegel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Engelse kinderstoel 1900 4116
Antieke Engelse kinderstoel 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek kachelscherm 1900 4117
Antiek kachelscherm 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Salontafel kastanjehout. 4118
Salontafel kastanjehout.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw 4119
Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Orgelgebogen kastje 4120
Orgelgebogen kastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spiegel met etagere 4121
Spiegel met etagere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x  Antieke Thonet stoelen, 1910 4122
2x Antieke Thonet stoelen, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Louis Philippe bed, 1870 4123
Louis Philippe bed, 1870

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke pianokruk, 1910 4124
Antieke pianokruk, 1910

Resultaat:

35 EUR

Engelse salontafel, 1920 4125
Engelse salontafel, 1920
Startprijs 50 EUR
Wortelnoten wijntafel 4126
Wortelnoten wijntafel
Startprijs 35 EUR
Grote kast 4127
Grote kast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Goudkleurige spiegel 4128
Goudkleurige spiegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antiek archiefkastje, 1900 4129
Antiek archiefkastje, 1900

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Windsor stoel, 19e eeuw 4130
Windsor stoel, 19e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Mahonie trumeau 4131
Mahonie trumeau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twentse eiken dekenkist/dressoir 4132
Twentse eiken dekenkist/dressoir

Resultaat:

130 EUR

Prachtige pronkvertico, 1870 4133
Prachtige pronkvertico, 1870
Startprijs 1.000 EUR
Art Deco tafel met intarsia 4134
Art Deco tafel met intarsia
Startprijs 100 EUR
3 laden commode, 1900 4135
3 laden commode, 1900
Startprijs 150 EUR
Tafeltje, 1900 4136
Tafeltje, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Armleunstoel, Barok 4137
Armleunstoel, Barok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse stoel, eiken 4138
18e Eeuwse stoel, eiken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Moderne lederen stoel 4139
Moderne lederen stoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Moderne lederen stoel 4140
Moderne lederen stoel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Armleunstoel met kroon 4141
Armleunstoel met kroon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Armleunstoel met kroon 4142
Armleunstoel met kroon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Lederen armstoelen 4143
6x Lederen armstoelen

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Engelse lectuurbak, 1900 4144
Engelse lectuurbak, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie trumeau, 19e eeuw 4145
Mahonie trumeau, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Moderne spiegel 4146
Moderne spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eiken sidetable 4147
Eiken sidetable

Resultaat:

85 EUR

Verzamelaars vitrine, 1915 4148
Verzamelaars vitrine, 1915
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Eiken kist met ijzeren beslag 4149
Eiken kist met ijzeren beslag

Resultaat:

180 EUR

Mahonie secretaire, 1810 4150
Mahonie secretaire, 1810
Startprijs 500 EUR
Antieke tafelspiegel, 1900 4151
Antieke tafelspiegel, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A'damse School spiegel 1925 4152
A'damse School spiegel 1925

Resultaat:

60 EUR

Moderne facet geslepen spiegel 4153
Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
(Salon)Tafel met lade, 1800 4154
(Salon)Tafel met lade, 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels hoekkastje 4155
Engels hoekkastje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese hocker 4156
Oude/antieke Chinese hocker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse tafel, Kersen 4157
Duitse tafel, Kersen

Resultaat:

75 EUR

Facetgeslepen spiegel 4158
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Eiken bijzettafel 4159
Eiken bijzettafel
Startprijs 50 EUR
2x Eiken stoelen 4160
2x Eiken stoelen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek theekastje, 1920 4161
Antiek theekastje, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zeeuwse kast 4162
Zeeuwse kast

Resultaat:

250 EUR

Gründer bureaustoel, 1880 4163
Gründer bureaustoel, 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Art Deco bijzettafel, met stoelen 1930 - 1940 4164
Art Deco bijzettafel, met stoelen 1930 - 1940

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke armleunstoelen, 1900 4165
2x Antieke armleunstoelen, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Antieke kinderstoelen, 1900 4166
2x Antieke kinderstoelen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken kist, 18e eeuw 4167
Eiken kist, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist, 18e eeuw 4168
Eiken dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Engelse eettafel, 20e eeuw 4169
Engelse eettafel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Engelse schrijfsecretaire, 1920 4170
Antieke Engelse schrijfsecretaire, 1920

Resultaat:

85 EUR

Antieke theetafel, 1900 4171
Antieke theetafel, 1900
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Antieke piedestal, 1870 4172
Antieke piedestal, 1870

Resultaat:

100 EUR

Oude gietijzeren tuinbank 4173
Oude gietijzeren tuinbank
Startprijs 340 EUR
Verkocht
5-Delige tuinset 4174
5-Delige tuinset

Resultaat:

100 EUR

Design kapspiegel en zitbankje. 4175
Design kapspiegel en zitbankje.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke bijzettafel, 1925 4176
Antieke bijzettafel, 1925

Resultaat:

85 EUR

Ovale mahonie spiegel, 1900 4177
Ovale mahonie spiegel, 1900
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Eiken vitrinekastje, 18e eeuw 4178
Eiken vitrinekastje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke wandgarderobe, 1920 4179
Antieke wandgarderobe, 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek eiken grammofoonkast, 1920 4180
Antiek eiken grammofoonkast, 1920

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel 4181
2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten wandtafel met marmer 4182
Wortelnoten wandtafel met marmer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude oorstoel 4183
Oude oorstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken Biedermeier boerenkast, 1840 4184
Eiken Biedermeier boerenkast, 1840

Resultaat:

400 EUR

Chinese kast, 1900 4185
Chinese kast, 1900
Startprijs 600 EUR
Verkocht
3-Delige Engelse miniset 4186
3-Delige Engelse miniset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Antieke tafeltjes 4187
2 Antieke tafeltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse tafel + 8 stoelen 4188
Engelse tafel + 8 stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke ijzeren kluis 4190
Antieke ijzeren kluis

Resultaat:

225 EUR

IJzeren kluis, 19e eeuw 4191
IJzeren kluis, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915 4192
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915
Startprijs 100 EUR