Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse dekenkist, 17e eeuw
Resultaat: 220 EUR

17e Eeuwse Duitse dekenkist. Ook bekend als Frontstollentruhe. Met origineel vlinderslot. Deksel later. Verder in goede staat. Afmeting: 73 x 175 x 64 cm.

Biedermeier schrijfsecretaire, 1830
Resultaat: 220 EUR

Antieke Noord-Duitse Biedermeier schrijfsecretaire met messing beslag. Circa 1830. Afmeting: 130 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse Willem III spiegel , 1870
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.

Eiken kabinet, 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Secretaire+stoel
Resultaat: 210 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten secretaire met bijpassende stoel. Secretaire heeft acht lades, snijwerk en onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 126 x 127 x 63 cm. In goede staat.

Eiken halbank, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuwse historisme eikenhouten gestoken Neo Renaissance halbank. Afmeting: 110 x 125 x 55 cm. In goede staat.

Hollandse noten bonheurkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenhouten bonheurkast met kuif en spiegel. Circa 1860. Afmeting: 215 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat!

Duits hoekkastje, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok hoekkast met smeedijzeren snorbeslag, schnappslot + sleutel. Afmeting: 66 x 74 x 35 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten hoekkast met gerilde deuren. Afmeting: 115 x 72 x 50 cm. In goede staat.

Empire chiffoniere, 1820
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Zeer grote antieke spiegel, 1900
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandtafel met marmer
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten wandtafel met gebogen front, twee lades, brons beslag en marmeren blad. Afmeting: 86 x 132 x 60 cm. In goede staat.

Engelse tafel + 8 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.

Salontafel kastanjehout.
Resultaat: 190 EUR

Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157

Hollandse spinnekop eettafel, 1860
Resultaat: 185 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 120 x 100 cm. In goede staat.

Grote ovale spiegel
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kist met ijzeren beslag
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Engels eiken secretaire, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuws Engels eikenhouten secretaire. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 106 x 92 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Engelse buffetkast, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken Tudor-stijl buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 148 x 128 x 50 cm. In goede staat.

Biedermeier fauteuil, 1860
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 100 x 64 x 62 cm. In goede staat.

Engels mahonie kabinet
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten engels kabinet met ovale panelen en intarsia 2 delig. 235x130x54 cm paar lichte beschadigingen verder in goede staat.

Louis Seize jalouzie kastje, 1800
Resultaat: 170 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.

Antiek Engelse side board
Resultaat: 170 EUR

Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.

Bruin lederen stoel
Resultaat: 170 EUR

Bruin lederen stoel met patina en houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 90 x 82 cm. In goede staat.