Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier commode met handwerk gedeelte in bovenste lade. Vakverdeling met mahoniehouten deksel met benen knoppen, intarsia in middelste lade en bandintarsia. Circ...
18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse wortelnoten Willem III naaitafel met stervormige intarsia. Circa 1860. Afmeting: 72 x 55 x 37 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoonkast. Circa 1920. Afmeting: 110 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen op wielen. Circa 1910. Afmeting: 115 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Zeeuwse kast met bolpoten en met palissander gefineerde panelen. Vier-deurtjes. Met zijdelings opgelegd snijwerk. Eiken/massief. Afmeting: 170 x 155 x 55 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak ...
Antieke Engelse mahoniehouten zes-kantige naaitafel op drie-spant klauwpoten. Afmeting: 77 x 53 x 52 cm. In goede staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehouten secretaire met Korinthische zuilen en prachtig binnenleven met Schinkeldach. Circa 1820. Afmeting: 153 x 116 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Secretai...
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe cylinderbureau met mooi binnenleven en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1870. Afmeting: 126 x 103 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit dressoir met dikke snekken en snijwerk ca 1880. cond.G 92x130x63
Antieke Hollandse ijzeren kluis met sleutels. Martens Doetinchem. Afmeting: 70 x 67 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs kussenkast met robbellijsten. Afmeting: 155 x 40 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine op klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kleur. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse notenhouten gestoken schaarstoelen met vrouwenkoppen, leeuwenkoppen en fratzen. Neo Renaissance. Afmeting: 98 x 70 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Noord-Duitse vurenhouten gestoken dekenkist met sleevoeten. Ook wel genaamd Kufen-füsse. Met originele bierverf. Afmeting: 75 x 145 x 70 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse dekenkist. Ook bekend als Frontstollentruhe. Met origineel vlinderslot. Deksel later. Verder in goede staat. Afmeting: 73 x 175 x 64 cm.
Antieke Noord-Duitse Biedermeier schrijfsecretaire met messing beslag. Circa 1830. Afmeting: 130 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten secretaire met bijpassende stoel. Secretaire heeft acht lades, snijwerk en onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 126 x 127 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme eikenhouten gestoken Neo Renaissance halbank. Afmeting: 110 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten bonheurkast met kuif en spiegel. Circa 1860. Afmeting: 215 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat!
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok hoekkast met smeedijzeren snorbeslag, schnappslot + sleutel. Afmeting: 66 x 74 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten hoekkast met gerilde deuren. Afmeting: 115 x 72 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten wandtafel met gebogen front, twee lades, brons beslag en marmeren blad. Afmeting: 86 x 132 x 60 cm. In goede staat.
Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.
Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 120 x 100 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten secretaire. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 106 x 92 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken Tudor-stijl buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 148 x 128 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 100 x 64 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten engels kabinet met ovale panelen en intarsia 2 delig. 235x130x54 cm paar lichte beschadigingen verder in goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.
Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.
Bruin lederen stoel met patina en houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 90 x 82 cm. In goede staat.