39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Franse boulle etagere, 19e eeuw 4058
Franse boulle etagere, 19e eeuw

160 EUR

Duits schrijfbureau 1860 4082
Duits schrijfbureau 1860

160 EUR

Ingelegd plantentafeltje 4287
Ingelegd plantentafeltje

160 EUR

Antieke Chinese piedestal 4288
Antieke Chinese piedestal

160 EUR

Engelse kaptafel, 19e eeuw 4027
Engelse kaptafel, 19e eeuw

150 EUR

Engelse ladencommode 4059
Engelse ladencommode

150 EUR

Antieke dubbele rolluikkast, 1900 4067
Antieke dubbele rolluikkast, 1900

150 EUR

Biedermeier halspiegel, 1830 4081
Biedermeier halspiegel, 1830

150 EUR

Vergulde spiegel, 19e eeuw 4090
Vergulde spiegel, 19e eeuw

150 EUR

Mahonie trumeau 4131
Mahonie trumeau

150 EUR

Gründer secretaire, 1880 4196
Gründer secretaire, 1880

150 EUR

6x Antieke stoelen, 1820 4217
6x Antieke stoelen, 1820

150 EUR

Franse bijzettafel, 19e eeuw 4241
Franse bijzettafel, 19e eeuw

150 EUR

2x Antieke ijzeren kinderbedjes 4290
2x Antieke ijzeren kinderbedjes

150 EUR

2x Empire bijzettafels 4294
2x Empire bijzettafels

150 EUR

Eiken broodkast, briefpanelen 4336
Eiken broodkast, briefpanelen

150 EUR

4x Eiken stoelen, 1880 4331
4x Eiken stoelen, 1880

145 EUR

Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw 4052
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw

140 EUR

Armleunstoel, Barok 4137
Armleunstoel, Barok

140 EUR

2x Antieke armleunstoelen, 1900 4165
2x Antieke armleunstoelen, 1900

140 EUR

Vergulde Franse spiegel, 1850 4089
Vergulde Franse spiegel, 1850

130 EUR

Twentse eiken dekenkist/dressoir 4132
Twentse eiken dekenkist/dressoir

130 EUR

Antieke hoekkast, 1800 4260
Antieke hoekkast, 1800

130 EUR

Antiek archiefkastje, 1900 4129
Antiek archiefkastje, 1900

125 EUR

Willem III tafel, 1860 4258
Willem III tafel, 1860

125 EUR

Louis Philippe salontafel 4303
Louis Philippe salontafel

125 EUR

Wortelnoten commode, Barok-stijl 4076
Wortelnoten commode, Barok-stijl

120 EUR

Verguld tafeltje met marmer 4093
Verguld tafeltje met marmer

120 EUR

Antieke spiegel met console, 1880 4094
Antieke spiegel met console, 1880

120 EUR

Louis Philippe bed, 1870 4123
Louis Philippe bed, 1870

120 EUR

Eiken kist, 18e eeuw 4167
Eiken kist, 18e eeuw

120 EUR

Antieke Louis Seize spiegel 4228
Antieke Louis Seize spiegel

120 EUR

Voetenbankje, kersen 4244
Voetenbankje, kersen

120 EUR

Eiken kist, 18e eeuw 4321
Eiken kist, 18e eeuw

120 EUR

Antieke Gründerzeit theetafel, 1880 4095
Antieke Gründerzeit theetafel, 1880

110 EUR

Antiek theekastje, 1920 4161
Antiek theekastje, 1920

110 EUR

Eiken vitrinekastje, 18e eeuw 4178
Eiken vitrinekastje, 18e eeuw

110 EUR

Kamergemak, 19e eeuw 4199
Kamergemak, 19e eeuw

110 EUR

Antiek weef tafelapparaat, 1900 4209
Antiek weef tafelapparaat, 1900

110 EUR

Antieke vergulde spiegel, 1860 4219
Antieke vergulde spiegel, 1860

105 EUR

Duitse Vertiko kast, 1900 4060
Duitse Vertiko kast, 1900

100 EUR

4x Antieke Thonet-stijl stoelen, 1900 4105
4x Antieke Thonet-stijl stoelen, 1900

100 EUR

Grote  Biedermeier spiegel 4112
Grote Biedermeier spiegel

100 EUR

Armleunstoel met kroon 4141
Armleunstoel met kroon

100 EUR

Eiken dekenkist, 18e eeuw 4168
Eiken dekenkist, 18e eeuw

100 EUR

Antieke piedestal, 1870 4172
Antieke piedestal, 1870

100 EUR

5-Delige tuinset 4174
5-Delige tuinset

100 EUR

Haardombouw + elec. kachel 4194
Haardombouw + elec. kachel

100 EUR

Antiek roldeurkastje, 1920 4210
Antiek roldeurkastje, 1920

100 EUR

Engelse bijzettafel, 19e eeuw 4225
Engelse bijzettafel, 19e eeuw

100 EUR

Duitse boeren spinde, 1850 4231
Duitse boeren spinde, 1850

100 EUR

4x Louis Philippe stoelen, 19e eeuw 4247
4x Louis Philippe stoelen, 19e eeuw

100 EUR

Twentse dekenkist , 18e eeuw 4248
Twentse dekenkist , 18e eeuw

100 EUR

Jugendstil nachtkastje, 1910 4261
Jugendstil nachtkastje, 1910

100 EUR

Barok commode, 18e eeuw 4298
Barok commode, 18e eeuw

100 EUR

Mahonie coulissentafel, 1840 4318
Mahonie coulissentafel, 1840

100 EUR

2-Deurs commode 4329
2-Deurs commode

100 EUR

Butlerkastje Amsterdamse School 4338
Butlerkastje Amsterdamse School

100 EUR

Oude warmhoudkist 4207
Oude warmhoudkist

95 EUR

Miniatuur kastje, 1820 4227
Miniatuur kastje, 1820

95 EUR

Bidstoel, 19e eeuw 4092
Bidstoel, 19e eeuw

90 EUR

Hollandse linnenkast, 1850 4106
Hollandse linnenkast, 1850

90 EUR

Antieke Engelse kinderstoel 1900 4116
Antieke Engelse kinderstoel 1900

90 EUR

4x Engelse stoelen, 19e eeuw 4266
4x Engelse stoelen, 19e eeuw

90 EUR

Eiken sidetable 4147
Eiken sidetable

85 EUR

Antieke Engelse schrijfsecretaire, 1920 4170
Antieke Engelse schrijfsecretaire, 1920

85 EUR

Antieke bijzettafel, 1925 4176
Antieke bijzettafel, 1925

85 EUR

Chesterfield voetenbank 4213
Chesterfield voetenbank

85 EUR

(Salon)Tafel met lade, 1800 4154
(Salon)Tafel met lade, 1800

80 EUR

Antiek nachtkastje, 1850 4212
Antiek nachtkastje, 1850

80 EUR

Chesterfield voetenbank 4214
Chesterfield voetenbank

80 EUR

Engelse kapspiegel, 19e eeuw 4218
Engelse kapspiegel, 19e eeuw

80 EUR

Spiegel met open lijst 4243
Spiegel met open lijst

80 EUR

4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw 4251
4x Mahoniehouten stoelen, 19e eeuw

80 EUR

Pianokruk met leer 4255
Pianokruk met leer

80 EUR

3x Engelse Windsor armleunstoelen 4291
3x Engelse Windsor armleunstoelen

80 EUR

Queen Anne-stijl vitrine 4300
Queen Anne-stijl vitrine

80 EUR

2x Tafel met 2 stoelen 4310
2x Tafel met 2 stoelen

80 EUR

Dames secretaire, 1900 4314
Dames secretaire, 1900

80 EUR

Duitse tafel, Kersen 4157
Duitse tafel, Kersen

75 EUR

Engels hoekkastje 4155
Engels hoekkastje

70 EUR

Oude/antieke Chinese hocker 4156
Oude/antieke Chinese hocker

70 EUR

Antieke wandgarderobe, 1920 4179
Antieke wandgarderobe, 1920

70 EUR

Engelse hangoor tafel, 19e eeuw 4205
Engelse hangoor tafel, 19e eeuw

70 EUR

Eiken commode barok stijl 4319
Eiken commode barok stijl

70 EUR

Oude wortelnoten commode 4080
Oude wortelnoten commode

60 EUR

Antiek kachelscherm 1900 4117
Antiek kachelscherm 1900

60 EUR

Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw 4119
Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw

60 EUR

Orgelgebogen kastje 4120
Orgelgebogen kastje

60 EUR

18e Eeuwse stoel, eiken 4138
18e Eeuwse stoel, eiken

60 EUR

A'damse School spiegel 1925 4152
A'damse School spiegel 1925

60 EUR

Art Deco bijzettafel, met stoelen 1930 - 1940 4164
Art Deco bijzettafel, met stoelen 1930 - 1940

60 EUR

3-Delige Engelse miniset 4186
3-Delige Engelse miniset

60 EUR

A'damse School-stijl garderobe, 1930 4202
A'damse School-stijl garderobe, 1930

60 EUR

Louis Philippe bijzettafel, 1870 4208
Louis Philippe bijzettafel, 1870

60 EUR

Eikenhouten bijzettafel, 19e eeuw 4211
Eikenhouten bijzettafel, 19e eeuw

60 EUR