Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten nachtkastjes op hoge poten met twee lades. Lichte fineerschades. Afmeting: 60 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Vertiko kast met snekken. Circa 1900. Met origineel messing beslag. Afmeting: 136 x 98 x 47 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten vier-laden commode met bronzen hengsels. Gemaakt van antieke delen. Mooie patina. Afmeting: 100 x 89 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle etagere met rood schildpad. Defecten. Afmeting: 80 x 30 x 46 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors, marmeren blad en etage. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 50 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse dekenkist. Ook bekend als Frontstollentruhe. Met origineel vlinderslot. Deksel later. Verder in goede staat. Afmeting: 73 x 175 x 64 cm.
18e Eeuwse Noord-Duitse vurenhouten gestoken dekenkist met sleevoeten. Ook wel genaamd Kufen-füsse. Met originele bierverf. Afmeting: 75 x 145 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe cylinderbureau met mooi binnenleven en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1870. Afmeting: 126 x 103 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten Biedermeier kast met paneel deuren. Circa 1840. Afmeting: 200 x 181 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten bonheurkast met kuif en spiegel. Circa 1860. Afmeting: 215 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat!
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Rococo kabinet met bronzen beslag. Dubbel gebogen met asymmetrische deurpanelen. Laag kabinet. Afmeting: 225 x 180 x 63 cm. In goede staat.
Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met snijwerk, origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 240 x 195 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Oude Franse notenhouten boulle-stijl vitrinekast met zwart marmeren blad, gebogen glas en bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 63 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier commode met handwerk gedeelte in bovenste lade. Vakverdeling met mahoniehouten deksel met benen knoppen, intarsia in middelste lade en bandintarsia. Circ...
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Antiek wortelnoten gebogen klapbuffet met drie lades, opklapbaar blad en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: 79 x 89 x 47 cm / 79 x 89 x 99 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.
Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten secretaire met bijpassende stoel. Secretaire heeft acht lades, snijwerk en onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 126 x 127 x 63 cm. In goede staat.
Twee-delige wortelnoten vitrinekast met gebogen glas en glasplaten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 145 x 53 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken buffetkast met ranken, figuren en Korintische zuilen. Neo Renaissance. Afmeting: 69 x 185 x 250 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met gebogen front. Afmeting: 175 x 122 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.
Jachtbuffet met eiken bovenstuk. Circa 1880. Bijzondere kast van goede kwaliteit. Rijkelijk bewerkt met diverese motieven. Afmeting: 258 x 155 x 68 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bez...
19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok vitrine opzet kast met lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolitoerd. Afmeting: 193 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse notenhouten gestoken schaarstoelen met vrouwenkoppen, leeuwenkoppen en fratzen. Neo Renaissance. Afmeting: 98 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten kapstok met parapluhouder en zinken lekbak. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 206 x 55 cm ø. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 98 x 130 x 57 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Empire kabinet met volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 240 x 160 x 54 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Vertico met opstand, pilasters, hekwerk en lades. Circa 1880. Afmeting: 204 x 92 x 51 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 240 x 1...
Mooie 18e eeuwse Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag (mist deels) en klauwpoten. Prachtig origineel notenhouten binnenleven. Mooie patina. Afmeting: 115 x 65 x 127 ...
Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten Barok vitrine-porseleinkast met zijdeuren, bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 235 x 46 x 245 cm. In goede staat.
Zeldzaam twee-delig 18e eeuws Duits wortelnoten Louis Seize schrijfsecretaire met intarsia. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 138 x 110 x 60 cm...
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl hoekvitrinekast op hoge poten. Grijs-goud, gebogen glas + spiegels. Afmeting: 240 x 140 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.